Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Kampania Białych Serc w SP 2 [FOTO]


Hasło tegorocznej, już XIX  Kampanii Białych Serc brzmi „Kto z kim przestaje, takim się staje”. W tym roku przestrzegaliśmy młodzież i dzieci przed negatywnym wpływem środowiska rówieśniczego, którego efektem końcowym może być wejście na drogę prowadzącą do uzależnienia np. od narkotyków.


Społeczność Szkoły Podstawowej nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Mławie również działa pod hasłem „Kto z kim przestaje, takim się staje”,  tworząc łańcuch białych serc. A to tylko jedna z akcji w ramach kampanii.

„Wzięliśmy udział w zbiórce środków higienicznych dla bezdomnych. Młodzież rozdawała zdrowe przekąski w postaci jabłek oraz odbył się dzień przytulania. To jednak nie jedyne z naszych działań. Tradycyjnie wraz z rozpoczęciem kampanii białe serduszka pojawiły się w oknach naszej szkoły na znak przeciwdziałania uzależnieniom oraz przemocy. Nie możemy być obojętni na przemoc, uzależnienia i inne zagrożenia współczesnego świata – podsumowuje szkoła.

źródło i fot. SP 2

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Alicja
Alicja
1 miesiąc temu

Gratulacje. Szkoła Podstawowa nr 2 ma nauczycieli z pasją. Pani Dyrektor gratuje zaangażowanie Pani w życie tej placówki

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x