Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Sarna uciekła do lasu, kierująca autem zabrana do szpitala


Do zderzenia osobowego auta z sarną doszło wczoraj wieczorem na drodze pomiędzy Wyszynami Kościelnymi a Wiśniewem. Zwierzę wybiegło wprost pod jadące auto, w którym podróżowały dwie osoby i nie udało się uniknąć zderzenia. Kierującą pojazdem kobietę zespół ratownictwa medycznego zabrał do szpitala, a sarna uciekła. Miejsce zdarzenia zabezpieczali strażacy z OSP Wyszyny Kościelne oraz JRG Mława.


red.

fot. OSP Wyszyny Kościelne

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x