Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości podejrzanego mężczyzny


Komenda Powiatowa Policji w Ciechanowie zwraca się z prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny widocznego na załączonych zdjęciach. Osoba ta podejrzana jest o spowodowanie naruszenia czynności narządu ciała.


Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie prowadzą postępowanie w sprawie spowodowania naruszenia czynności narządu ciała. Do zdarzenia doszło 19 lipca br. w Ciechanowie. Publikujemy wizerunek osoby podejrzewanej o dokonanie tego przestępstwa.

W związku z powyższym, jeżeli ktoś z Państwa rozpoznaje mężczyznę  z fotografii,  proszony jest o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę pod numerem telefonu 47 703 12 98, lub z Komendą Powiatową Policji w Ciechanowie pod czynnym całą dobę numerem 47 703 12 00

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Hgghj
Hgghj
6 dni temu

Marek k mlawa

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x