Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Piknik na otwarcie linii kolejowej Chorzele – Ostrołęka. Wystąpi Sarsa


Już 11 czerwca zostanie uruchomione połączenie kolejowe na linii nr 35 na odcinku Ostrołęka – Chorzele. To powrót pociągów na tej trasie po blisko 25 latach. Z tej okazji w Chorzelach odbędzie się Piknik Kolejowy. Nie zabraknie gwiazd polskiej sceny muzycznej.


Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 11.30 – na peronie w Ostrołęce. Tam odbędzie się konferencja prasowa z udziałem przedstawicieli samorządu Mazowsza, Kolei Mazowieckich i Polskich Kolei Państwowych Polskich Linii Kolejowych. Po konferencji skład wyruszy do Chorzel.

Na miejsce dotrze o godzinie 13.00. Kolej powita Chorzelska Miejska Młodzieżowa Orkiestra Dęta. Na miejscu odbędą się okolicznościowe przemówienia, potem wydarzenie przeniesie się na stadion miejski. Tu na mieszkańców i przybyłych gości czeka wiele atrakcji w tym: występy młodzieży z Ośrodka Upowszechniania Kultury, wesołe miasteczko, animacje dla dzieci, konkursy, strefa relaksu i stoiska wystawiennicze.

Gwiazdą pikniku będzie Sarsa, na scenie wystąpi też białostocki zespół disco polo Verdis.

Sarsa to polska piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka. Z wykształcenia magister sztuki w zakresie sztuki muzycznej. Wydała cztery solowe albumy studyjne: Zapomnij mi (2015), Pióropusze (2017), Zakryj (2019) i Runostany (2022). Pierwszy z nich promowała m.in. singlem „Naucz mnie”, który uplasował się na 1. miejscu na polskiej liście airplay, zdobył tytuł Cyfrowej Piosenki Roku 2015 oraz był pierwszym polskim singlem certyfikowanym diamentem.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x