Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Miasto sprzedaje węgiel po 1500 zł. Wnioski do 30 maja


Do 30 maja 2023 r. Miasto Mława prowadzi sprzedaż końcową węgla kamiennego. Mogą z niej skorzystać osoby mające uprawnienie do dodatku węglowego. Ilość węgla przeznaczonego do sprzedaży końcowej wynosi obecnie 10,3 tony (sortyment: groszek). Nie obowiązują limity ilościowe na osobę. Aktualna cena węgla kamiennego w ramach sprzedaży końcowej po obniżce wynosi 1 500 zł za tonę.


Osoby uprawnione mogą składać wnioski do 30 maja 2023 r. w urzędzie Miasta Mława, w pokoju nr 11. Jeśli wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie, urząd skontaktuje się z wnioskodawcą i poprosi o dokonanie wpłaty (można ją będzie uiścić w kasie Urzędu Miasta Mława).

Po zaksięgowaniu wpłaty przez urząd miasta, skontaktuje się on ponownie z wnioskodawcą i zaprosi po odbiór faktury i zaświadczenia upoważniającego do odbioru węgla. Z zaświadczeniem trzeba udać się do składu węgla i odebrać węgiel.

Dystrybutorem węgla na terenie Mławy jest skład firmy Usługi Transportowe i Handel Małgorzata Gadomska przy ul. Tadeusza Kościuszki 55.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
28 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Bambik
Bambik
6 miesięcy temu

Do całej ferajny co się do mnie dowaliła cytuje ::łołkiści mówią w imieniu ofiar, ale sami nimi nie są, lecz sobie wmawiają, że są. Wyznawcy ideologii łołk to często osoby z wyższej klasy średniej lub ich młode-dorosłe dzieci..its itp

Qwe
Qwe
6 miesięcy temu
Reply to  Bambik

Boże skąd ty bierzesz te głupoty, nie pisz nic już więcej. Bo nikt nie chce czytać twoich bredni. W TVP PIS potrzębują takich ludzi co robią propagandę .

Kicia
Kicia
6 miesięcy temu

To miasto dokłada co najmniej 400zł do tony, bo kupili za 1500 plus koszty przewozu+marża pośrednika i znowu rząd wsadził na minę samorządy

Anonimowo
Anonimowo
6 miesięcy temu
Reply to  Kicia

Jak zwykle…

york
york
6 miesięcy temu

a my korzystający z PEC MUŁAWA DOPŁACIMY RESZTĘ ? TEN WUNGIEL BYŁ ZAKUPIONY ZA KOMERCYJNY KREDYT BANKOWY PRZEZ WŁAŚCICIELA BURMISTRZA URZĄD MNIASTA MUŁAWA WŁAŚCICIELA PEC…

Ada
Ada
6 miesięcy temu
Reply to  york

Nie słyszałem żadnych pomysłów od bunia czy radnych , aby zatrzymać drastyczne podwyżki ogrzewania. . Kiedy Pec mówił o ponad 200% podwyżkach, argumentując prezes mówił nie mam wyjścia. Ustawa rządu sprawiła że podwyżki dostaliśmy 40% to i tak jest drastyczna podwyżka. Ustawa z 40 % obowiązuje do końca roku chciałbym usłyszeć . Czy burmistrz ma jakiś pomysł aby opłaty za ogrzewanie spadły bo są zbyt obciążające.

Der
Der
6 miesięcy temu
Reply to  Ada

Również jestem bardzo zainteresowany co będzie z cenami ogrzewania przez PEC po nowym roku. PEC jest spółko podległo pod Urząd Miasta. Wiec jakiś wpływ burmistrz na działania tej spółki ma. Nikt o tym nie mówi co będzie po nowym roku jak przestanie obowiązywać ustawa blokująca podwyżki powyżej 40 %. Zarówno na szczeblu rządowym jak i samorządowym cisza na ten temat. Ceny węgla i gazu spadają na rynkach. Więc ceny ogrzewania również powinny spaść.

Bambik
Bambik
6 miesięcy temu
Reply to  Der

Ważne aby do rządów nie dopuścić nic nie mogę tusków bo jak widać po wypowiedziach jego wyznawców z tego forum to będzie jak po katastrofie smoleńskiej zanim się połapią to już będzie lato.

Wolność
Wolność
6 miesięcy temu
Reply to  Bambik

A za Smoleńsk to czasami nie są odpowiedzialni ten od ciena mgły i ten co 70 milionów na wybory kopertowe spalił, którzy przygotowywali lot. No i sam komuch Balbina co nakazał lądować. A i Antoś obłąkany, który nadzorował to wszystko na miejscu. Zjadł obiad i wrócił do kraju jakby nic się nie stało.

Kuba
Kuba
6 miesięcy temu
Reply to  Wolność

Nie tylko czasami,ale cały czas sami ci na górze odpowiadają za katastrofę i za tyle ofiar śmiertelnych. Z żyjących to jarus i Antoś, no ale jako rzetelny piskomuch imć bambo oczywiście obwinia Tuska, bo jakże by inaczej. To jarek przecież rozkazy wydawał bratu, że mają lądować w Smoleńsku, bo jaruś wie wszystko najlepiej. Wyrzuty sumienia jarus zagłusza teraz miesięcznicami i zwalaniem winy na innych oraz nienawiścią do ludzi.
Dzień bez opluwania Tuska i wszystkich poprzednich rządów to dla porządnego wyznawcy pisowskiej sekty, to dzień bezpowrotnie stracony.
Bambik jak wynika z jego wypowiedzi to taki prawdziwy wyznawca sekty pisowskiej, taki z ptasim rozumkiem, który samodzielnie nie potrafi myśleć, tylko przyjmuje bezmyślnie propagandową papkę jako absolutną prawdę.

Anonimowo
Anonimowo
6 miesięcy temu
Reply to  Bambik

Najwazniejsze to nie dopuścić do dalszego rządzenia naszym państwem tych nowobogackich i chamskich pisowskich cwaniakow, ludzi inteligentnych inaczej, którzy promują i chronią patologię, kler i prą po trupach do celu. Jeśli ich po raz kolejny dopuścimy do władzy, to znajdziemy się w czarnej d.upie i to będzie calkowity koniec demokracji.

Olka
Olka
6 miesięcy temu
Reply to  Bambik

Co ty pleciesz? Czegoś się nalykal? – pleciesz bez ładu i składu byle się przyczepić Tuska, bo dla takich jak ty to dzień bez plucia na Tuska i Niemców, to dzień stracony. Opanuj się bambo, bo ro chore, radzę iść do lekarza i to szybko.

Poi
Poi
6 miesięcy temu
Reply to  Bambik

Ty to chyba jesteś jakiś fanatykiem PIS. Za wszystko co się działo przez ostatnie siedem lat opdpowiada PIS. Za podwyżki ogrzewania również. Potem próbowali się ratować 3000 na węgiel czy ustawą ograniczająco podwyżki do 40%. Ale prawda jest taka że to oni są odpowiedzialni za podwyżki. Możesz mieć swoje zdanie na temat Tuska ale on nie rządzi od 7 lat. Tylko PIS który ma pełno władze i może przegłosować każdą ustawę. Mało tego dwa lata temu Morawiecki mógł zawetować w Unii pomysł na redukcję emisji spalin .Nie zrobił tego czego skutkiem są np. pomysły likwidacji samochodów spalinowych. Piecyków gazowych czy wprowadzenie od 2027 podatku od węgla. Oczywiście to wszystko podniesie opłaty Polakom. I to wszystko dzięki PIS.

Bambik
Bambik
6 miesięcy temu

Pandemia miało nas już nie być państwo miało być sparaliżowane , koperty śmierci – państwo miało się pogrążyć w anarchii , gaz i benzyna miały być ponad 10 zł a chleb po 20 , zboże z UA miało dojechać rolników nie wspomnę o cenach nawozów , w zimę mieliśmy zamarznąć zero perspektyw na opał nawet po 3 tyś, projekt patus 500 plus mała zrujnować finanse . A tu zobacz Pan wyszedł bambik , Balbina i Sasin z kolegami i pozamiatali sprawę . Rudemu i ferajnie chyba nie jest na rękę. A teraz z naszego podwórka miasto jak widać też pomaga jak widać , obwodnica zachodnia niedługo stanie się faktem oraz słynny tunel zostanie wybudowany….

Anonim
Anonim
6 miesięcy temu
Reply to  Bambik

Ooo natko dobrze, że gł.upota niw boli, bo wyłbyś z bólu tarzając się po ziemi.
Widziales jaki dług ma Polska? – przez 8 lat tego rządu-nierządu dług Polski powiększył się trzykrotnie. Rząd skonsumował wszystkie rezerwy, które tworzyły poprzednie rządy, ponadto dane o długu są częściowo zaklamane, bo częściowo wszystko jest poukrywane. Prowadzona jest podwójna księgowość, a ty niedo.ozwoju się cieszysz, tylko niewiadomo z czego się cieszysz. Prawdopodobnie dług jest dwukrotnie wyższy niż ten wykazywany. Płacimy ogromne kary UE, pieniądze,e są dla Polski wstrzymane. Dług rośnie zatem z godziny na godzinę.
A teraz z naszego podwórka. 😛
Tak… tunel zostanie wybudowany… tylko kiedy i z czyich pieniędzy. Powinien być wybudowany ze środków PKP, ale nie będzie. Do obwodnicy zachodniej jeszcze daleka droga.
Gł.pich nie sieją, sami się rodzą. Jesteś prawdziwym bambikiem, który nic nie wie i nic nie rozumie i pewnie ogląda tvppis info na okrągło.

Bambik
Bambik
6 miesięcy temu
Reply to  Anonim

widzę że się marnujesz na tym forum , policz ile komuchy nakradły z FOZu oraz przy prywatyzacji … państwo wg niektórych i tak jest dykty i jest hipotetyczne to i dług jest wirtualny . Co księgowy to inaczej liczy . Najlepiej policzył Vinent i było dobrze . Dobrze ale bandzie rudego.

Anonim
Anonim
6 miesięcy temu
Reply to  Bambik

Policz ile pisowskie komuchy wraz z czarnymi kiecami wyciągnęli kasy z budżetu, czyli naszej kasy. Rozdają na prawo i lewo nawet kasę której nie mają zadłużając Polskę ile wlezie, bo najważniejsze to wygrać wybory. Jak przegrają, to pójdą siedzieć, a tego się boją jak diabeł święconej wody. Przestań się wymądrzać, bo dopóki się nie odezwałeś to wydawałeś się normalnym człowiekiem, ale jak dałeś głos, to niestety widać, że daleko ci do normy i nie chodzi o to, że podobał mi się poprzedni rząd, bo nie podobał mi się. Jednak gorszego rządu od obecnego Polska nie miała. Nawet komuna była lepsza. Media nawet za komuny były bardziej wiarygodne od tych pisowskich.

mlawianka
mlawianka
6 miesięcy temu
Reply to  Bambik

Ciekawe gdzie podziało się złoto przywiezione z Anglii – nie wiesz?

Bambik
Bambik
6 miesięcy temu
Reply to  mlawianka

Pewnie poszło na pokrycie oszustw Plichty i jego popleczników bo sam aber gold nie wymyślił

Kuba
Kuba
6 miesięcy temu
Reply to  Bambik

Pewnie poszło na kary do UE i na dotacje dla lewych przedsiębiorców pisowskiej sekty, którzy pozakładali lewe spółki żeby dostać milionowe dotacje do niby prowadzonej działalności, no i jeszcze na wille plus. No i sypią kasę Kościołowi . Gdyby tyle pieniędzy co do kleru idzie, szło na szpitale i na leczenie, to mielibyśmy opiekę medyczną na jednym z najwyższych poziomów w Europie, a tak mamy to co mamy, czyli bogaty kler i nędzę w szpitalach i przychodniach.
Poprzednicy kradli w białych rekawiczkach i trochę się krygowali, a obecni nie fatygują się nawet żeby założyć jakiekolwiek rękawiczki i kradną ile wlezie nie rozglądając się w ogóle i nie zwracając uwagi na to że społeczeństwo to widzi.

Mike
Mike
6 miesięcy temu
Reply to  mlawianka

Bambik wie tyle co mu TVP nas….ra do pustego łba haha

Górnik
Górnik
6 miesięcy temu
Reply to  Bambik

Mam nadzieję że tacy wyznawcy ja Ty wykupią ten gówniany węgiel po 1500 zanim będą go sprzedawać po 400

Tlenu
Tlenu
6 miesięcy temu
Reply to  Bambik

Uchwała antysmogowa sejmiku województwa mazowieckiego a kopciuchy w Mławie ostro kopcą

Adam
Adam
6 miesięcy temu
Reply to  Bambik

Tacy ludzie jak ty będą współodpowiedzialni za zniszczenie gospodarki w Polsce. Sądzisz że kraj można wiecznie zadłużać, że można wiecznie prowadzić dodruk pieniądza. Aby komuś dać trzeba innym zabrać. Proces zażynania małych działalności trwa. Zresztą dużych firm również , tylko te większę może sobie poradzą przeżucając koszty na klientów. Inflacja na gigantycznym poziomie, zadłużenie państwa gigantyczne. Jesteś ślepy na rynkach ceny gazu i wegla spadły do bardzo niskich. Ale spółki w Polsce robią sobie zyski. Nie mają zamiaru obniżać cen. Tak samo było z paliwem na początku roku VAT podskoczył na 23% a cena się nie zmieniła. Czemu bo była zawyżana. Podwyżka cen za ogrzewanie o 40% to bardzo dużą. Nie powinna przekroczyć 10% podwyżki. Koszty ogrzewania drenują portfele a ty piszesz jakieś bzdury , chyba żyjesz na innym święcie. Jeszcze im mało to przy obecnej inflacji chcą zwiększyć rozdawnictwo do 800 zł. Co spowoduje drastyczny wzrost cen za towary i usługi.

Anonim
Anonim
6 miesięcy temu
Reply to  Bambik

I właśnie przez taką ciemnotę mamy. Złodziejstwo jakiego nie było nawet za komuny. Dalej słuchaj propagandy twpis a pierwszy sekretarz KC pzprpis będzie z ciebie zadowolony

Bambik
Bambik
6 miesięcy temu
Reply to  Anonim

Ale wcześniej nie było wcale lepiej , rude pały kradły tak samo jak niby PiS teraz tylko jedni dzielili się między sobą a księgowi wykazywali że wszystko grało . TVP i TVN było ubeków to nawet media milczała. Robicie nagonkę jak zdziczałe psy…

Anonim
Anonim
6 miesięcy temu
Reply to  Bambik

Co boisz się ubeku, że stracisz posadę po wyborach i dlatego teraz ujadasz

Mike
Mike
6 miesięcy temu
Reply to  Bambik

Ja nie wierzę w istnienie takich deklów jak ty . D.N.O że takie coś jak Ty ma prawa wyborcze

28
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x