Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Złodzieje ukradli pieniądze z plebanii


Przykry incydent w miejscowości Krzynowłoga Mała (pow. przasnyski). Sprawcy włamali się na plebanię i ukradli pieniądze.


Złodzieje do pomieszczeń  dostali się przez wybite okno. Zdarzenie potwierdza policja, informując jedynie, że doszło do kradzieży z włamaniem i zginęła kwota około 2 tysięcy złotych. Do zdarzenia doszło 17 maja wieczorem.

Kodeks karny przewiduje dla sprawcy kradzieży z włamaniem karę pozbawienia wolności od 1 roku do 10 lat, normując to przestępstwo jako występek. Nadmienić jednak należy, że sprawca ponosi karę niezależnie od wartości skradzionej rzeczy.

źródło: KPP Przasnysz

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Oki
Oki
1 rok temu

Biedna parafia tylko 2 tys mieli.
Chyba że było więcej, nie przyznali się ile

Włodzimierz Lanckiewicz
Włodzimierz Lanckiewicz
1 rok temu

Ale to chyba nie tak działa, nie w tą stronę

Adam
Adam
1 rok temu

A mówią ze złodziej złodzieja nie okrada.

Ryś
Ryś
1 rok temu
Reply to  Adam

Oby ciebie okradli idioto

Jocier
Jocier
1 rok temu
Reply to  Adam

Bo to nie złodziej a jakiś menel przypadkiem ukradł batmanowi drobniaki….złodziej wyczyścił by go do zera …wtedy kwoty by nie podali bo padło by pytanie „skąd miał”

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x