Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zaginęła 16-latka z Ciechanowa


Komenda Powiatowa Policji w Ciechanowie prowadzi poszukiwania opiekuńcze za nieletnią Wiktorią Olszak, lat 16, zam. Ciechanów.


W dniu 11.05.2023r. o godzinie 7:30 wyszła z miejsca zamieszkania celem udania się do szkoły, po czym do dnia wczorajszego tj. 15.05.2023 opiekun prawny miał z nią kontakt telefoniczny w trakcie którego zobowiązała się do powrotu do domu. Do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu i nie powróciła do miejsca zamieszkania.

RYSOPIS: wzrost 165 cm, średniej budowy ciała ok 50 kg, włosy proste długie koloru czarnego, oczy koloru piwnego. Brak cech szczególnych.

W chwili oddalenia ubrana w bluzę i spodnie moro zielone, buty taktyczne czarne. Jak wynika z ustaleń w chwili obecnej może być ubrana inaczej.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat zaginionej proszone są o kontakt z ciechanowską policją pod numerem tel. 47 703 12 00 lub 11.

źródło: KPP Ciechanów

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x