Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uwaga rodzice! Są jeszcze wolne miejsca w przedszkolu


Postępowanie rekrutacyjne do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Miasto Mława na rok szkolny 2023/2024 odbyło się w terminie od 30.01.2023 r. – 10.02.2023 r.  W wyniku zakończenia ww. postępowania i dysponowania wolnymi miejscami w Miejskim Przedszkolu Samorządowym Nr 3 im. Jana Brzechwy w Mławie (MPS3) dla którego organem prowadzącym jest Miasto Mława, zostanie przeprowadzone postępowanie uzupełniające.


Wniosek w postępowaniu uzupełniającym, o przyjęcie dziecka do MPS3, składa się elektronicznie w terminie od 15.05.2023 r. od godz. 8:00 do 17.05.2023 r. do godz.15:00. Rodzice wypełniają wniosek o przyjęcie dziecka w systemie informatycznym, za pośrednictwem systemu „Nabór” dostępnego pod adresem https://nabor.pcss.pl/mlawa/przedszkole/

Wydrukowany i podpisany  wniosek (przez obojga rodziców) należy dostarczyć w formie papierowej bez zbędnej zwłoki do dnia 17 maja 2023 r. do godz. 16:00 (termin nieprzekraczalny) do siedziby Zespołu Placówek Oświatowych Nr 3 w Mławie ul. Ordona 14. Do wniosku dołącza się oświadczenia, które składa się pod rygorem odpowiedzialności karnej za składanie fałszywych oświadczeń (art. 150 ust. 6 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe – Dz. U. z 2021 poz.1082 z późn. zm.). Wnioski złożone po tym terminie nie zostaną rozpatrzone. Wnioski o przyjęcie do przedszkola złożone w terminie postępowania uzupełniającego traktowane są jednakowo, o przyjęciu nie decyduje kolejność zgłoszeń. 

Dla osób niemających dostępu do Internetu lub nieznających języka polskiego – rejestracji można dokonać w sekretariacie Zespołu Placówek Oświatowych Nr 3 w Mławie.  

Szczegółowe informacje dot. rekrutacji do przedszkoli na rok szkolny 2023/2024 dostępne są pod adresem: https://nabor.pcss.pl/mlawa/przedszkole/
oraz https://bip.mlawa.pl/artykul/zasady-rekrutacji-do-przedszkoli-i-oddzialow-przedszkolnych-w-szkolach-podstawowych-0

Szczególnie zapraszany do wzięcia udziału w rekrutacji uzupełniającej dzieci 6-letnie podlegające rocznemu obowiązkowi wychowania przedszkolnego.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Marcin
Marcin
6 miesięcy temu

A gdzie żłobki?

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x