Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

SPOTKANIE POETYCKO-MUZYCZNE z okazji Dnia Kobiet


MUZEUM HISTORYCZNE W PRZASNYSZU i GALERIA „13” w MŁAWIE zapraszają na SPOTKANIE POETYCKO-MUZYCZNE z okazji Dnia Kobiet


12 MARCA 2023 R. (niedziela) O GODZ. 17.00

SIEDZIBA MUZEUM  PRZASNYSZ, UL. RYNEK 1

W atmosferze kawiarnianej swoje wiersze będą prezentować poeci z Ciechanowa – Janina Janakakos Szymańska, Ewa Stangrodzka, Krzysztof Bieńkowski, z Mławy – Helena Grącka, Anna Sowa-Matalińska, Anna Humięcka, z Przasnysza – Teresa Sielska, Jan Chmielewski, Grzegorz Jasiński. O oprawę muzyczną zadba Joanna Kiszkurno z Ciechanowa, a Maria Świtoń z Mławy opowie kilka ciekawostek związanych ze Świętem Kobiet. Nie zabraknie także konkursów z nagrodami i słodkiego poczęstunku.

Imprezę poprowadzi Janusz Dębski.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x