Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

II Grand Prix w badmintonie. Znamy zwycięzców


W niedzielę 15 stycznia na Mławskiej Hali Sportowej miał miejsce II turniej Grand Prix w badmintonie. Turniej rozgrywany był w dwóch kategoriach: gry pojedyncze oraz gry podwójne. W grach pojedynczych po wyrównanym pojedynku finałowym Magnus Dudkiewicz pokonał Marka Maślanika 2:1, natomiast w meczu o 3 miejsce Dariusz Rochoń pokonał Romana Mierzejewskiego 2:0.


W grach podwójnych w najlepszej dyspozycji okazała się para Agnieszka Rozwadowska / Dariusz Rochoń którzy wygrali wszystkie swoje mecze. Drugie miejsce przypadło parze Magnus Dudkiewicz / Krzysztof Dudkiewicz a na ostatnim miejscu podium uplasowali się Robert Szulejewski oraz Damian Bierdnik.

Klasyfikacja końcowa gry pojedyncze najlepsza trójka :

1.Magnus Dudkiewicz

  1. Marek Maślanik
  2. Dariusz Rochoń

Klasyfikacja końcowa gry podwójne:

1.Agnieszka Rozwadowska / Dariusz Rochoń

  1. Magnus Dudkiewicz / Krzysztof Dudkiewicz
  2. Robert Szulejewski / Damian Bierdnik
  3. Marek Maślanik / Sławomir Grzymkowski

źródło i fot. MHS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x