Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Niepełnosprawny człowiek koczuje w windzie. Trzeba mu pomóc


Jak zasygnalizował nam dzisiaj wczesnym rankiem jeden z czytelników, w windzie przy Wiadukcie Szreńskim od dłuższego czasu koczuje niepełnosprawny mężczyzna, na co wskazuje wykonane dzisiaj rano zdjęcie.  Na dworze mamy już ujemne temperatury. Jeżeli służby miejskie nie zareagują w porę, może to skończyć się tragedią.


– Pisząc tę wiadomość termometr wskazuje -3 stopnie . Od co najmniej 6 dni ten bezdomny niepełnosprawny człowiek siedzi zamknięty w tej windzie. Widziałem już go tam dwukrotnie wcześniej, ale wczoraj wysiadając z pociągu o godzinie 8:05 postanowiłem zadzwonić do Straży Miejskiej . Zgłoszenie zostało przyjęte poinformowany zostałem również, że jest to pierwsza informacja, która dotarła do straży w tej sprawie .

Być może za Państwa pośrednictwem ktoś w końcu skutecznie zajmie się tym aby, spróbować pomóc jakoś tej osobie bo po prostu , może wydarzyć się tragedia – napisał czytelnik.

Sygnał czytelnika przekażemy niezwłocznie miejskim służbom. Przypominamy też, że o osobach bezdomnych na terenie Mławy można, a nawet trzeba informować Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Straż Miejską i Policję.

23 654 3560 lub 23 654 2769 – Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej (pn-pt w godzinach 8:00 – 16:00)

987 – BEZPŁATNA, CAŁODOBOWA LINIA TELEFONICZNA O POMOCY DLA OSÓB BEZDOMNYCH 

986 – STRAŻ MIEJSKA (pn-pt w godz. 7:00 – 22:00)

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Realista.
Realista.
9 dni temu

To ten sam co całe dnie przesiadywał na przystanku koło budek. Z jakaś kobieta i dawali w gaz. Jak hajs się kończy to zaczepia ludzi czy by mu 2 złote nie dali.
Z ośrodka uciekł bo nie mógł pić.
Jak pomóc takiej osobie ?

Seb
Seb
10 dni temu

A może by wypadało mu pomóc jak się pomaga UKRAINIE przecież to nasz obywatel Panie Burmistrzu

Jo jo
Jo jo
10 dni temu

Prawdopodobnie to ten Mirek wrócił spowrotem do nas , widocznie w ośrodku jest źle dla niego

Legła
Legła
10 dni temu
Reply to  Jo jo

Jak wali gaz to tak jest

tadzio
tadzio
10 dni temu
Reply to  Jo jo

Niestety, na siłę nikomu pomóc nie można. Człowiek z własnej woli wybrał życie na ulicy. W ośrodku było źle, bo nie pozwalają pić.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x