Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Kampania Białych Serc w SP 2 w Mławie


To już XVIII Kampania Białych Serc. Przez siedemnaście lat działanie to porusza różnego rodzaju tematy dotyczące zagrożeń, jakie czyhają szczególnie na dzieci i młodzież. Tysiące szkół, przedszkoli oraz innych instytucji i organizacji bierze udział w październikowej XVIII Kampanii Białych Serc – Europejskim Proteście Przeciwko Narkotykom i Przemocy. Społeczność Szkoły Podstawowej nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Mławie również podjęła działania pod hasłem „Włącz alarm”, tworząc łańcuch białych serc. A to tylko jedna z akcji w ramach kampanii. Uczniowie wzięli udział w zbiórce środków higienicznych dla bezdomnych oraz akcji Biała Łapka. Młodzież rozdawała zdrowe przekąski w postaci jabłek, odbyły się warsztaty na temat profilaktyki uzależnień, cyberprzemocy i hejtowania w sieci. Chętni uczniowie pokazali sposoby aktywnego spędzania czasu wolnego bez telefonów a cała szkoła udekorowana była białymi sercami.


źródło i fot. SP 2

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x