Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Bratki, fuksje, begonie i szałwie, a teraz chryzantemy


W mieście trwa wymiana letnich kwiatów na odporne na zimno chryzantemy. Ponad 30 000 roślin w tym tygodniu zostanie posadzonych m.in. na Starym Rynku i w parku miejskim.


Nasadzeń dokonuje spółka Agrosan, która zajmuje się utrzymaniem zieleni miejskiej. Umowa między miastem a spółką została podpisana na trzy lata i wygasa z końcem tego roku. Miasto przygotowuje się do ogłoszenia nowego przetargu.

Przypomnijmy, w ramach umowy miejskie rabaty w marcu zostały obsadzone bratkami, w  czerwcu wymieniono je na fuksje, begonie i szałwie, a teraz zastąpią je chryzantemy w kilku kolorach.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Inka
Inka
1 miesiąc temu

Hmm, a może lekko zrezygnować z takich nasadzeń, przynajmniej w tym roku i przyszłym. 30 000 chryzantem…nie można było ograniczyć do minimum. Wszyscy wiemy ile teraz kwiaty kosztują. Ale coż za wszystko zapłacimy My mieszkańcy w nowym podatku od nieruchomości wyższym o 15 %

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x