Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Masz ten izotonik? Zwróć do sklepu lub wyrzuć


Główny Inspektor Sanitarny opublikował ostrzeżenie publiczne dotyczące wycofania partii napoju izotonicznego marki APTONIA ze względu możliwe zmiany smaku i zapachu. Wycofaniu podlega produkt, który został wprowadzony do obrotu w Polsce od 12.08.2022 do 30.09.2022 włącznie.


Szczegóły produktu:

Nazwa:  ISO Orange 500 ml – Napój Izotoniczny gotowy do spożycia – smak pomarańczowy

Marka: APTONIA

Kody kreskowe: 3583787609163 i 3583787609217

Numer partii: 03/02/2023
Data minimalnej trwałości: 03/02/2023

Decathlon sp. z o.o. wycofuje ze sprzedaży powyższy produkt i apeluje do klientów o jego zwrot. Stosowne komunikaty w tej sprawie zostały zamieszczone w sklepach Decathlon oraz na stronie internetowej.

źródło: GIS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x