Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Krzyki kobiety na klatce schodowej. Miłosne uniesienia ukarane mandatem


Sąsiedzi wezwali policję, bo słyszeli krzyk młodej kobiety dochodzący z okolic klatki schodowej. Przybyli na miejsce funkcjonariusze zastali parę „oddającą się miłosnym uniesieniom”.


Do zdarzenia doszło przed jednym z bloków w samym centrum Ostrołęki. Około północy jedna z mieszkanek zaalarmowała policję, gdyż z okolicy klatki schodowej dobiegały krzyki młodej kobiety.

– Otrzymaliśmy zgłoszenie, że na ziemi leży młoda kobieta, która krzyczy, a na niej znajduje się mężczyzna. Zgłaszająca nie była w stanie stwierdzić, czy młoda kobieta potrzebuje pomocy. Policjanci potraktowali tę sprawę bardzo poważnie. Okazało się, że nie doszło do przestępstwa. Para dała się ponieść miłosnym uniesieniom. Z uwagi za nieobyczajne zachowanie 24-latka i 28-latek otrzymali mandaty w wysokości 100 złotych – mówi kom. Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

– Pierwsze wrażenie nie zawsze jest prawidłowe. Czasami ze strachu osoby potrzebujące pomocy nie potrafią dać wyraźnego sygnału, że są zagrożone, dlatego bardzo dziękujemy ostrołęczance za czujność i zgłoszenie. Policjanci zawsze przybędą na miejsce i sprawdzą, czy nikomu nie dzieje się krzywda – dodaje.

za:infoprzasnysz.com

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
3 1 vote
Oceń artykuł
guest
10 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Jola
Jola
1 rok temu

Dlaczego Codziennik Mławski pisze artykuły o innych miastach?!

Tomasz
Tomasz
1 rok temu
Reply to  Jola

Bo może

Zołza
Zołza
1 rok temu

Kto nie lubi na klatce…

Incognito
Incognito
1 rok temu

Codziennki mławski pisze o sprawach z Ostrołęki? A to nie mamy własnych sprawz tylko trzeba jako pierwszy artykuł wstawiać informacje z innego miasta? ,,Mławski” samą nazwą wskazuje na to, że zajmuje się sprawami Mławy. Co nas obchodzi, że ktoś w Ostrołęce kopulował pod blokiem

Kijowski vel LLC
Kijowski vel LLC
1 rok temu
Reply to  Incognito

Trzeba zmienić finansowanie być może na kasę publiczną. Ciężko być obiektywnym i zarazem zarabiać na chleb w ten sposób.

POTS
POTS
1 rok temu
Reply to  Incognito

Zobacz o czym pisze naszamlawa… nawet nie napisali o wygranej w sądzie za śmieci… piszą o innych miastach jak im wygonie…pseudo dziennikarstwo pro burmistrza…tyle w temacie

Incognito
Incognito
1 rok temu
Reply to  POTS

Dziękuję za poparcie moich słów. Zgadzam się z Tobą, codziennik zdaję się być kontrolowany przez struktury w ratuszu miejskim.

POTS
POTS
1 rok temu
Reply to  Incognito

Czytaj ze zrozumieniem…

Leszek Pejs
Leszek Pejs
1 rok temu

Sanitariuszka ukraińska i nacjonalista od Stefana Bandery. Ruchawka wojskowa .Niech nas będzie więcej Polaków.

Jacenty
Jacenty
1 rok temu
Reply to  Leszek Pejs

Poza tym nie masz innych objawów???

10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x