Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wjechał do rowu i przewrócił ciężarówkę


W czwartek, 6 października na trasie S7, na wysokości węzła Glinojeck, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu ciężarowego.


Samochód nagle zjechał z drogi i wjechał do przydrożnego rowu, a następnie przewrócił się na bok. Do wyciągnięcia ciężarówki potrzebny był specjalistyczny dźwig. W czasie akcji, trasa S7 została zablokowana, a służby pracujące na miejscu utworzyły objazdy. Ruch pojazdów odbywał się wahadłowo.

sw

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x