Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Remont ulicy Kościelnej. Zmiana trasy MKM


Mławskie Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe MPDM Sp. z o.o. informuje, że z uwagi na remont ulicy Kościelnej w dniach 27-19 sierpnia 2022 r. oraz 1-2 września 2022 r. wprowadzone zostaną zmiany na trasie jazdy autobusów MKM na liniach nr 1, nr 2 i nr 3.


Autobusy MKM linii nr 1, 2 i 3 nie będą dojeżdżały na przystanek przy ul. Granicznej (ZPO nr 2). Na czas trwania robót ww. przystanek zostanie zastąpiony tymczasowym przystankiem usytuowanym przy ulicy Granicznej, tj. między ul. Przyrynek a ul. Kapliczną. Na czas trwania robót wyłączone zostaną przystanki przy ul. Kościelnej. Godziny przyjazdu i odjazdu z poszczególnych przystanków nie ulegają zmianie.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x