Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

SOŁTYSIADA 2022 w gminie Stupsk [FOTO]


SOŁTYSIADA czyli święto sołectw i sołtysów w gminie Stupsk, to bez wątpienia największe plenerowe wydarzenie tego lata. Jedenaście sołectw przygotowało stanowiska gastronomiczne, na których bezpłatnie gościli wszystkich uczestników festynu. Dziesiątki potraw, degustacje nalewek, bimbru, a nawet przedstawienie teatralne w wykonaniu sołectwa Dunaj i KGW Parafianki przygotowały sołectwa, aby uczynić ten dzień naprawdę wyjątkowym.


Tego nie zepsuła nawet burzliwa i deszczowa pogoda. Poza sołectwami swoje namioty wystawili goście z Ukrainy oraz urzędnicy z gminy Stupsk.  Mieszkańcy oraz goście świętowali w Stupsku bawiąc się do późnych godzin nocnych przy muzyce zespołu RIVEN, oraz biesiadując z Agnieszką Sobiesiak przy akompaniamencie akordeonisty Zbigniewa Kaniaka.

Osoby, które lubią dreszczyk emocji mogły skorzystać z lotu helikopterem, a najmłodsi poszaleć na dmuchanych zjeżdżalniach. Zaraz po zmroku duet Ani i Patryka dał prawdziwe show podczas pokazu tańca z ogniem.

źródło i fot. Gmina Stupsk

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x