Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Najpiękniejsze czworonogi na czerwonym dywanie


Prezentacja na scenie czasem sprawie trudności nie tylko ludziom, ale i zwierzętom. W tegorocznej edycji „Pikniku z czworonogiem” uczestniczyli zarówno weterani poprzednich jego edycji, ale również debiutanci. Właśnie dla tych ostatnich była to sytuacja niecodzienna i trochę stresująca, ale ostatecznie właścicielom udało je  się ładnie zaprezentować, a jury ocenić.


W tym roku mławskie psy mogły zdobyć nagrody w kategoriach medalowych: szczenięta, psy dorosłe, najpiękniejsza suczka, najpiękniejszy pies. W kategoriach  pucharowych nagrody mogły otrzymać: najsympatyczniejszy kundelek, najbardziej utalentowany pies. Swoją nagrodę przyznawała także publiczność.

Zgłoszone do konkursu czworonogi oceniało trzyosobowe jury: Renata Ludwiczak – właścicielka hodowli Lagrandża, Beata Murawska – lekarz weterynarii Przychodnia M-WET Mława i Judyta Kolankowska Związek Kynologiczny Oddział w Olsztynie.

W ocenie jury najlepiej wypadły następujące psy:

Kat. szczenięta

I miejsce MIA numer startowy S2

II miejsce ZEUS numer startowy S1

(III miejsca nie przyznano) w tej kat. startowały tylko dwa psy

Kat. psy dorosłe

I miejsce DEMON numer startowy D5

II miejsce ARNI numer startowy D6

III miejsce DAISY numer startowy D9

Najpiękniejsza suczka pokazu HEIDI numer startowy D8

Najpiękniejszy pies pokazu JACEK numer startowy D3

Najbardziej utalentowany pies CALINKA numer startowy D1

Najsympatyczniejszy kundelek TOSIA numer startowy D7

Werdyktem widzów nagroda publiczności została przyznana psu HEIDI.

Uczestnicy pikniku w Mławie mogli też obejrzeć specjalny pokaz tresury i posłuszeństwa psów przygotowany przez członków Związku Kynologicznego Oddziału w Olsztynie.

Piknikowi towarzyszył również dyżur ekspercki Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej orza Przychodni M-Wet Mława.

red.

źródło i fot. MDK Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mławianka
Mławianka
1 miesiąc temu

Bardzo przyjemne spotkanie. Wszystkie pieski są kochane.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x