Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Pobicie w Sławkowie. Poszkodowany publiczny funkcjonariusz


W miniony czwartek (21 lipca) do Sławkowie (gm. Szreńsk) doszło do niecodziennej sytuacji. W czasie wykonywanie obowiązków służbowych pobity został  technik weterynarii będący pracownikiem Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Mławie.


Ten fakt potwierdza PIW w Mławie oraz mławska Policja, która pod nadzorem miejscowej prokuratury prowadzi śledztwo w sprawie naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego. Poszkodowany przebywa obecnie na zwolnieniu lekarskim.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że technik weterynarii zamierzając wykonywać czynności kontrolne przypadkowo trafił do niewłaściwej posesji, co stało się powodem sprzeczki oraz dość gwałtownej reakcji. Poszkodowany technik cieszy się wśród rolników opinią skrupulatnego kontrolera.

Według dodatkowej informacji z PIW w Mławie do zdarzenia doszło we wspomnianej miejscowości na drodze, a sprawcą pobicia nie jest rolnik.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
5 1 vote
Oceń artykuł
guest
14 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Stara
Stara
12 dni temu

Każda żmija zginie od własnego tylko trzeba czasu alojzie w spodnicy

Ebe ebe ebe ebe ebe
Ebe ebe ebe ebe ebe
12 dni temu

Woził się to i dostał

Stara
Stara
13 dni temu

Nie ładnie Alojz być wiejsko wtyczko skończ z plotami ,ogarnij się i zacznij żyć swoim życiem nie włóczyć się po wsi i płoty robić

Łakuma
Łakuma
13 dni temu

Co Aloizy donos na rowerzystę ,,miejskiego pijaczyna,, który rzekomo był pod wpływem alkoholu jakoś Ci nie wyszedł.Oj Aloizy pamiętaj jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie.

Łakuma
Łakuma
13 dni temu

Aloizy wiem kim jesteś wiem ile masz lat i co masz na sumieniu. Podajesz fałszywe imię ale i tak Cię znam.Spojrz najpierw na siebie a dopiero później oceniają innych.Masz syna który dorasta więc zajmij się nim i pomyśl na kogo wyrośnie.Pamietaj Karma wraca.Pozdrawiam.

Bbbb
Bbbb
13 dni temu

Kontrola jest potrzebna bo w szopach jest syf kiła i mogiła.Rolnicy dostają kasę z unii a w gospodarstwach jest taki syf że tragedia.Krowy są tak brudne i zasyfiałe w miejscowości Sławkowo że aż wymiotować się chce.Wiem to bo często jeżdżę tamta trasa i kojarze ludzi tam mieszkających.Co do pobicia to zapewne pomyłka i tyle więc wiadomo.

Ela
Ela
15 dni temu

Zrobił donos na sąsiadów, a potem pobił kontrolera.

Łakuma
Łakuma
13 dni temu
Reply to  Ela

Ela widać jesteś dobrze poinformowana więc skąd takie informacje?Podziel się z nami skąd to wiesz ?

Aloiz
Aloiz
15 dni temu

Nie rolnik go pobił, tylko miejscowy pijaczek który był wypity.

Łakuma
Łakuma
13 dni temu
Reply to  Aloiz

Aloizy a to byles tam i widziałeś kto to jest ?
Aloizy wiem kim jesteś więc pamiętaj że Karma wraca.

Stara
Stara
12 dni temu
Reply to  Aloiz

Obejrzyj się za siebie nim o kogoś zahaczysz

Sasiad
Sasiad
16 dni temu

I dotacje przepadły

Sokół
Sokół
16 dni temu

Z pewnością potrzebne, jak każda kontrola, wyłudzanie pieniędzy oraz wymogi które na ogół nie mają żadnego sensu.

Aska77
Aska77
16 dni temu

Jeśli ktoś zareagował w ten sposób na kontrolera, to oznacza, że ma coś do ukrycia i faktycznie potrzebna tam kontrola.

14
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x