Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

O Wólce, ale troszeczkę inaczej


Stowarzyszenie Mława – Miasto Zabytkowe zaprasza w najbliższą niedzielę (10 lipca) o godz. 16:00 na otwarcie wystawy zatytułowanej „Mławska Wólka nie tylko kolejowa”.


– W tym roku podjęliśmy kolejny z ciekawych historycznie tematów lokalnych, a mianowicie mławską Wólkę. Zazwyczaj jest ona kojarzona z koleją i słusznie, bo to właśnie dzięki Kolei Nadwiślańskiej a głównie nadgranicznej stacji kolejowej zawdzięcza swój rozwój. My jednak chcieliśmy pokazać Wólkę troszeczkę inaczej. Oczywiście nie można przejść obojętnie obok wątku kolei ale mamy nadzieję, że nie zdominuje on naszej wystawy – zachęca w imieniu stowarzyszenia Robert Zaborowski.

Otwarcie wystawy i okazja do rozmowy o zebranych materiałach w niedzielę 10 lica o godz. 16:00 przy pomniku św. Wojciecha.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Stefan
Stefan
1 miesiąc temu

Brawa dla Panów ze Stowarzyszenia Mława – Miasto Zabytkowe za kolejną ciekawą wystawę.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x