Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

W najbliższy weekend jeden przystanek MKM-ki czasowo przeniesiony


W związku z organizacją Dni Mławy w dniach 9-10.07.2022 r. zostaną zamknięte dla ruchu ulice w centrum miasta: Żeromskiego, 3 Maja, Chrobrego, a także pierzeje północna i zachodnia Starego Rynku. W związku z tym przystanek Mławskiej Komunikacji Miejskiej przy ul. Stary Rynek zostanie przeniesiony obok  Miejskiego Domu Kultury (ul. Stary Rynek 13). Godziny kursowania autobusów MKM nie ulegną zmianie. Mławskie Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe Sp. z o.o. – operator Mławskiej Komunikacji Miejskiej – przeprasza za utrudnienia w ruchu.


Jan Maria Jackowski
Reklama

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x