Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Gdzie jest najbrzydsze miejsce na Osiedlu Młodych?


Zebrania osiedlowe są zwykle okazją do rozmów z władzami miasta o problemach, dotychczas nie rozwiązanych, a uciążliwych dla mieszkańców. Taka okazja była też podczas zebrania mieszkańców osiedla nr 15 Młodych. Wtedy okazało się, że burmistrz Kowalewski nie wiedział, gdzie jest najbrzydsze miejsce na osiedlu.


Pierwszym punktem osiedlowego zebrania było sprawozdanie z działalności zarządu osiedla w minionym roku, które przedstawił przewodniczący zarządu Szymon Wyrostek. Jak się okazuje zarząd i jego przewodniczący mieli się czym pochwalić, gdyż wiele wniosków przede wszystkim w zakresie poprawy infrastruktury drogowej wraz z chodnikami kierowanych do władz miasta zakończyło, bądź zakończy się ich realizacją.

W wolnej dyskusji mieszkańcy sygnalizowali różne problemy i uciążliwości związane choćby z bezpieczeństwem i estetyką osiedla. Wówczas to padło od jednego z mieszkańców kierowane do burmistrza Kowalewskiego pytanie, czy wie jaki jest najbrzydszy punkt osiedla. Okazało się, że burmistrz Kowalewski nie wiedział. To o tyle zabawna sytuacja, że sam burmistrz dość często podczas obrad sesji rady zamyka w dyskusji usta zwykle radnym opozycyjnym jednostronnym stwierdzeniem „Pan tego nie wie. A ja wiem”. Tu okazało się jednak, że po 16 latach bycia burmistrzem odpowiedzi na takie pytanie nie znał.

Według mieszkańca zabierającego głos w tej kwestii owym najbrzydszym punktem osiedla jest teren w pobliżu starej kotłowni, stanowiący podobno własność miasta. Teren przy samej kotłowni został uporządkowany przez pracowników PEC tylko do pewnego momentu, a więc do granicy działki. Czy najbrzydszy punkt Osiedla Młodych zniknie po tym zebraniu?

JK       

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Grcol
Grcol
1 miesiąc temu

Kolejny „rzetelny” artykuł bez uszczypliwości. Tytuł prześwietny. Widzę specjaluzacja w fieletonach haha

Eryk
Eryk
1 miesiąc temu

Dziurawa , ciasna , i kręta droga ( przy garażach od Szpitalnej w stronę biedronki ) jest bardzo niebezpieczna!

Cfg
Cfg
1 miesiąc temu

A pijalnia piwa pod płaszczykiem sklepu spożywczego to piękna. Kto dał pozwolenie na coś takiego ?

Kultura
Kultura
1 miesiąc temu
Reply to  Cfg

Dokładnie. Zlikwidować ten syf

Ktoś
Ktoś
1 miesiąc temu
Reply to  Kultura

To będą w klatkach stać i chlać

Tolek
Tolek
1 miesiąc temu

I znów atak na burmistrza a później żalenie się, że jest się pomijanym

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x