Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Kolejny trening z Lidią Chojecką – Leandro


W niedzielę 12 czerwca na stadionie MOSiR w Ciechanowie odbył się otwarty trening lekkoatletyczny, który poprowadziła multimedalistka i finalistka dwóch olimpiad, Lidia Chojecka – Leandro, która od 2020 roku jest żołnierzem 5 Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej.


ksp Mława
Reklama

Była to druga edycja sportowej inicjatywy 5 Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej pod nazwą „Trening z Mistrzem”, która powstała w celu propagowania sportu i rozwoju fizycznego wśród żołnierzy. Trening poprowadziła st.szer. Lidia Chojecka – Leandro, żołnierz 53 batalionu lekkiej piechoty z Siedlec, a także mulimedalistka w biegach krótko i średniodystansowych, finalistka olimpiady w Sydney i Atenach.

Do udziału w treningu zostali zaproszeni również mieszkańcy Ciechanowa i okolic. Oprócz mazowieckich terytorialsów na treningu pojawili się przedstawiciele lokalnych klubów i stowarzyszeń sportowych, m.in. Asfaltlove Dziki, Przaśnik Przasnysz, Biegam Bo Lubię Mława.

Wojska Obrony Terytorialnej to jedyna formacja, która pozwala łączyć życie prywatne i zawodowe ze służbą ojczyźnie, dlatego też w swoich szeregach zrzeszają ludzi z różnych środowisk z różnymi pasjami. Osoby te wnoszą do służby swoją wiedzę i umiejętności. Taką osobą jest Lidia Chojecka – Leandro, której doświadczenie oraz wiedza wykorzystywane są budować sprawność fizyczną żołnierzy.

źródło i fot. 5 MBOT

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x