Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zapraszamy na JOKER MŁAWA CUP III – Otwarte Amatorskie Mistrzostwa Mazowsza w piłkę nożną


Stowarzyszenie Joker Mława wraz z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Mławie oraz klubem Mławianka Mława serdecznie zapraszają do wspólnego wspierania zawodników podczas turnieju piłkarskiego Joker Mława Cup, który odbędzie się w sobotę 25 czerwca na boiskach MOSiR w Mławie.


Zawody będą składały się z trzech części:

 • Joker Mława Cup Junior II – turniej dla dzieci z rocznika 2012
 • Joker Mława Cup III – Otwarte Amatorskie Mistrzostwa Mazowsza w Piłkę Nożną
 • Imprezy towarzyszące (animacje i konkursy sportowe dla dzieci i dorosłych) oraz grill integracyjny

Głównym celem imprezy jest popularyzacja piłki nożnej wśród dzieci, młodzieży i osób dorosłych, ogólna mobilizacja do uprawiania sportu a także szeroko rozumiana integracja środowiska lokalnego.

W godzinach od 9.00 do 14.00 odbędzie się turniej dla dzieci z rocznika 2012. W zawodach, które będą odbywały się jednocześnie na dwóch boiskach udział weźmie 10 zespołów z województwa mazowieckiego i warmińsko-mazurskiego. Mławę reprezentowały będą trzy kluby: Mławianka Mława, Klub Sportowy Merlin Mława oraz Akademia Piłkarska Nazar.

Od godziny 14.00 do 19.00 zaplanowany jest turniej główny: Joker Mława Cup III – Otwarte Amatorskie Mistrzostwa Mazowsza w piłkę nożną. W turnieju zagrają mistrzowie lokalnych lig
z Ciechanowa, Przasnysza, Nowego Dworu, Płońska, Mławy oraz dwie mocne ekipy
z Warszawy. Zapraszamy szczególnie do kibicowania lokalnym zespołom: Oldboy Mława, Zielone Miasto, Body Club i Joker Mława. 

W godzinach od 12.00 do 16.00 zaplanowano szereg imprez towarzyszących. Na boisku do koszykówki odbędą się animacje dla najmłodszych oraz szereg konkursów sprawnościowych. Do wygrania jak co roku nagrody specjalne w postaci tzw. Turbo Jokerów oraz wiele cennych nagród rzeczowych (piłki, torby piłkarskie, plecaki, worki, powerbanki, pendrivy, książki i wiele innych gadżetów) ufundowanych zarówno ze środków z dotacji jak i ze środków pozyskanych od lokalnych sponsorów. Animacje i konkursy przewidziane są zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dla dorosłych. Przygotowaniem zabaw i animacji zajmą się harcerki z Hufca ZHP Mława z drużyny „Blind”. 

Po zakończeniu każdego turnieju zaplanowany jest grill integracyjny dla wszystkich uczestników. Sponsorami poczęstunku są lokalne firmy.

W międzyczasie na boisku „Orlik” zorganizowane będą dodatkowo zawody piłkarskie oraz gry i zabawy dla najmłodszych roczników z Mławianki Mława. Przewidziano atrakcje zarówno dla dzieci jak i dla rodziców.

„W imieniu wszystkich organizatorów gorąco zapraszam do udziału w zabawie całe rodziny, a szczególnie najmłodszych. Wspólnie z naszymi partnerami zaplanowaliśmy wiele atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Każdy będzie mógł spróbować swoich sił w ciekawych konkurencjach, porywalizować z rówieśnikami oraz własnymi rodzicami. Podobnie jak w ubiegłym roku nie zabraknie cennych nagród, pucharów, medali oraz wielu atrakcyjnych nagród rzeczowych” – komentuje Zbigniew Krystkiewicz, Prezes Stowarzyszenia Joker Mława.

Termin:  25 czerwca 2022, sobota (od godz.: 9.00) 

Miejsce: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mławie

Organizatorzy:

 • Joker Mława
 • MOSiR Mława
 • Mławianka Mława

Harmonogram Turnieju:

 • 00 – 14.00 – turniej dla dzieci z rocznika 2012 – Joker Mława Cup Junior II
 • 13.30 – wręczenie nagród
 • 00 – 15.00 – grill integracyjny
 • 00 – 16.00 – animacje i konkursy sprawnościowe
 • 00 – 18.30 – Joker Mława Cup III – Otwarte Amatorskie Mistrzostwa Mazowsza w Piłkę Nożną
 • 18.30 – wręczenie nagród
 • od 19.00 – grill integracyjny

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x