Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wiadomo już co najmłodszym zaproponuje miasto na Dzień Dziecka


fot. ilustracyjne


Wiadomo już jakie atrakcje czekać będą naszych najmłodszych w niedzielę, 5 czerwca, kiedy to obchodzony będzie Dzień Dziecka.

Organizatorzy zapraszają najmłodszych mławian do korzystania z ponad 20 atrakcji, które miasto zaplanowało na ten dzień. W mławskim parku do dyspozycji najmłodszych będą kule bumperball, dmuchane zjeżdżalnie, gokarty i trampoliny. Poza tym będzie można zajrzeć do wnętrza samochodów strażackich i sprawdzić swoje umiejętności na torze przeszkód przygotowanym przez Ochotniczą Straż Pożarną. W tym dniu będzie można również zobaczyć ślubowanie druhów Państwowej Straży Pożarnej i poznać laureatów konkursów organizowanych z okazji 30-lecia PSP w Mławie. Nie zabraknie również występów uczniów mławskich placówek oświatowych, uczestników zajęć w MDK-u, konkursów oraz pokazów taekwondo i cheerleaderek.

Najmłodsi mieszkańcy Mławy będą mogli również wziąć udział w warsztatach florystycznych, ceramicznych i poznać trudną sztukę rzeźbienia w drewnie. Impreza rozpocznie się o godz. 12.00 i potrwa kilka godzin.

źródło: MDK Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Bob
Bob
10 dni temu

Do autora tego artykułu: w Ochotniczej Straży Pożarnej są druhowie, a w Państwowej Straży Pożarnej funkcjonariusze.

ojtam
ojtam
10 dni temu
Reply to  Bob

Uwaga słuszna, tylko czy MDK (autor) o tym wie?

Ciekawy
Ciekawy
11 dni temu

Kto sponsoruje atrakcje dla dzieci UM czy każdy indywidualnie?

Klark
Klark
10 dni temu
Reply to  Ciekawy

Każdy indywidualnie. UM sponsoruje tylko seniorom.

Mańjusz
Mańjusz
10 dni temu
Reply to  Klark

i bachorom.

Ela
Ela
10 dni temu
Reply to  Klark

Najpierw idź do Urzędu Miasta i dowiedz się czy i co urząd sponsoruje seniorom i wtedy się dopiero wypowiadaj, a nie piszesz nieprawdę.

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x