Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wiadomo już co najmłodszym zaproponuje miasto na Dzień Dziecka


fot. ilustracyjne


Wiadomo już jakie atrakcje czekać będą naszych najmłodszych w niedzielę, 5 czerwca, kiedy to obchodzony będzie Dzień Dziecka.

Organizatorzy zapraszają najmłodszych mławian do korzystania z ponad 20 atrakcji, które miasto zaplanowało na ten dzień. W mławskim parku do dyspozycji najmłodszych będą kule bumperball, dmuchane zjeżdżalnie, gokarty i trampoliny. Poza tym będzie można zajrzeć do wnętrza samochodów strażackich i sprawdzić swoje umiejętności na torze przeszkód przygotowanym przez Ochotniczą Straż Pożarną. W tym dniu będzie można również zobaczyć ślubowanie druhów Państwowej Straży Pożarnej i poznać laureatów konkursów organizowanych z okazji 30-lecia PSP w Mławie. Nie zabraknie również występów uczniów mławskich placówek oświatowych, uczestników zajęć w MDK-u, konkursów oraz pokazów taekwondo i cheerleaderek.

Najmłodsi mieszkańcy Mławy będą mogli również wziąć udział w warsztatach florystycznych, ceramicznych i poznać trudną sztukę rzeźbienia w drewnie. Impreza rozpocznie się o godz. 12.00 i potrwa kilka godzin.

źródło: MDK Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Bob
Bob
2 lata temu

Do autora tego artykułu: w Ochotniczej Straży Pożarnej są druhowie, a w Państwowej Straży Pożarnej funkcjonariusze.

ojtam
ojtam
2 lata temu
Reply to  Bob

Uwaga słuszna, tylko czy MDK (autor) o tym wie?

Ciekawy
Ciekawy
2 lata temu

Kto sponsoruje atrakcje dla dzieci UM czy każdy indywidualnie?

Klark
Klark
2 lata temu
Reply to  Ciekawy

Każdy indywidualnie. UM sponsoruje tylko seniorom.

Mańjusz
Mańjusz
2 lata temu
Reply to  Klark

i bachorom.

Ela
Ela
2 lata temu
Reply to  Klark

Najpierw idź do Urzędu Miasta i dowiedz się czy i co urząd sponsoruje seniorom i wtedy się dopiero wypowiadaj, a nie piszesz nieprawdę.

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x