Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zaginęła 17-latka z Działdowa


Działdowscy policjanci poszukują 17-letniej mieszkanki Działdowa. Rodzina prosi o pomoc w odnalezieniu zaginionej. Ostatni kontakt z zaginioną był w dniu 18 kwietnia 2022 roku


ZAGINIONA:

PAULINA GROMKE

17 lat

Średniego wzrostu

Włosy długie, proste koloru ciemnego

Średnia budowa ciała

Oczy w kolorze niebieskim

Wyszła z domu 17 kwietnia 2022r. Ubrana była w kurtkę koloru bordowego długości do pasa, spodnie koloru niebieskiego i buty sportowe firmy Adidas w ciemnym kolorze. Posiadała przy sobie telefon komórkowy oraz legitymację szkolną.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat pobytu zaginionej proszone są o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komedy Powiatowej Policji w Działdowie lub pilny kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 47 732 32 01, 47 732 32 00 lub 112, bądź o kontakt z najbliższą jednostką policji.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
5 1 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x