Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Oto laureaci konkursu plastycznego w MPS 4


Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny pt. „Przyroda w oczach dziecka ” został rozstrzygnięty. Celem konkursu było wprowadzenie dzieci i ich rodziców w świat wartości estetycznych,
kształtowanie wartości twórczych oraz rozwijanie wyobraźni plastycznej poprzez rodzinne wykonanie pracy. Konkurs przeznaczony był dla dzieci uczęszczających do oddziałów przedszkolnych MPS4 i ich rodziców. Przedszkolaki wykonały techniką dowolną plakat ukazujący przyrodę. Organizatorkami konkursu były nauczycielki: Izabela Jeziorska, Aneta Herdon, Agnieszka Przytulska-Chyl i Magdalena Kacprzak.


– Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w
konkursie. Wszystkim gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach. Dzieci otrzymały dyplomy oraz upominki – napisali organizatorzy.

W konkursie wzięli udział :

Słoneczniki: Barbara Kakowska, Szymon Siemianowski

Motylki: Miłosz Grzybicki

Biedronki: Kacper Golian, Aleksander Muziński

Księżyce: Jan Tytke, Oliwier Pawlikowski, Pola Wojtczak, Lena Rybicka, Gabrysia Kowalska -Krysztofiak

Niezapominajki: Lena Jankowska, Iga Jankowska, Piotr Piskorski

Gwiazdki: Liliana Mocek, Klara Piskorska

Kotki: Ala Pętlicka, Marcel Szczygielski, Gabriel Brzozowski, Alicja Magdalińska, Kacper Magdaliński, Kubiński Marcel.

źródło i fot. MPS 4

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x