Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Groźny wypadek na „siódemce” koło Strzegowa. Wywrócona ciężarówka blokuje drogę [FOTO]


Dzisiaj około godziny 8:00 na nowej „siódemce” pomiędzy Unierzyżem a Strzegowem wywrócił się ciągnik siodłowy z naczepą. Pojazd przewożący ubrania  przeciął rozdzielające pasy ruchu bariery linowe i wywrócił się na bok w ten sposób, że kabina kierowcy została wciśnięta w pobocze.


– Strażacy  używając narzędzi hydraulicznych ratownictwa drogowego wykonali dojście,  uwolnili zakleszczonego w kabinie kierowcę i przekazali go zespołowi ratownictwa medycznego – poinformował st.kpt Jacek Dryll, oficer prasowy PSP w Mławie.

Poszkodowanego kierowcę zespół ratownictwa medycznego zabrał do szpitala. Dodatkowym utrudnieniem jest też wyciek paliwa z rozprutego zbiornika pojazdu. „Siódemka” w kierunku na Warszawę jest nieprzejezdna, organizowane są objazdy. Miejsce zdarzenia zabezpieczają strażacy z JRG Mława, OSP Strzegowo i OSP Unierzyż.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
1 1 vote
Oceń artykuł
guest
6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Gal
Gal
9 miesięcy temu

Byłem na miejscu, i co by człowiek zrobił to i tak nie chciał byś widzieć jego oczu. Silnik był na chodzie, paliwo non stop leciało potem silnik zgasł i sygnał (klakson).
Najważniejsze że żyje.

Luz
Luz
9 miesięcy temu

Kolejny zawodowy mistrz kierownicy…. hehehe. Zapewne jechał przepisowe 80km/h. Hehehe.

Otto
Otto
9 miesięcy temu
Reply to  Luz

Maksymalnie co mógł jechać to 90km/h, gdyż w ciężarówkach jest blokada prędkości, a więc 80 czy 90 nie ma tu znaczenia. Cały czas „za kółkiem” też człowieka męczy i o wypadek nie trudno, a kierowcy ciężarówek robią dużo kilometrów

Obi
Obi
9 miesięcy temu
Reply to  Otto

I dużo mniej wypadków niż mistrzowie kierownicy aut osobowych.

Lopez
Lopez
9 miesięcy temu
Reply to  Obi

A jak myślisz czym ci zawodowi kierowcy jeżdżą po pracy > rowerem ? Robią to samo w swoich osobowych samochodach hehe… a wystarczy wyciągnąć słomę z butów i już lżej się prowadzi i bezpieczniej

Luz
Luz
9 miesięcy temu
Reply to  Otto

Bredzisz i nie znasz przepisów jak ten ze zdjęcia

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x