Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zniszczył pojemnik na odpady na stacji benzynowej i uciekł


Wydział Kryminalny mławskiej komendy Policji prowadzi postępowanie w sprawie uszkodzenia mienia na terenie stacji paliw w Mławie. Sprawca najpierw robił nocne zakupy z kolegami a potem sprawdzał wytrzymałość pojemnika na odpady. Do zdarzenia doszło pod koniec marca, chwilę po północy. Policja publikuje zdjęcia z monitoringu.


Monitoring zarejestrował poczynania młodego mężczyzny, który najpierw robił zakupy przy okienku, na terenie stacji paliw. Potem rozmawiał z kolegami a następnie postanowił sprawdzić wytrzymałość pojemnika do segregacji odpadów. Usiadł na pokrywę, która zapadła się i połamała. Bohater nagrania wpadł do środka pojemnika. Finałem całej sytuacji była jego natychmiastowa ucieczka.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę  lub mają informacje, mogące pomóc w ustaleniu  sprawcy, proszone są o kontakt z mławską jednostką Policji. Informacje można przekazywać anonimowo, tel. 47 703 62 00 , 47 703 62 14 lub wysyłając wiadomość  na skrzynkę profilu Facebook Policja Mława.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
za bardzo się wczuł
za bardzo się wczuł
1 rok temu

może to waginosceptyk i myślał że się nadziewa swoją …………..

ramzes
ramzes
1 rok temu

Widocznie taki sam „śmieć” jak reszta śmieci w pojemniku. Normalny człowiek nie pcha się do śmietnika. Tubylców nie brak siać, sami się rodzą.

Chuck
Chuck
1 rok temu

ale z niego kozak. Chętnie bym mu garści naj….ał.

Doktor
Doktor
1 rok temu

Dobrze że jeszcze jemu twarzy nie zamazaliscie.

Oki
Oki
1 rok temu
Reply to  Doktor

Dlaczego nie mieli by mieć zamazanych?
Przecież oni nie są poszukiwani, nie byli sprawcami przestępstwa

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x