Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Potrącił rowerzystkę i odjechał. Policja apeluje do świadków wypadku


Policjanci płońskiej komendy ustalają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w miejscowości Wola gm. Czerwińsk nad Wisłą. Nieustalony sprawca potrącił rowerzystkę, a następnie zbiegł z miejsca wypadku. Osoby posiadające informacje o zdarzeniu  proszone są o zgłoszenie się do Komendy Powiatowej Policji w Płońsku lub kontakt telefoniczny pod numer 47 703 35 00.


31 marca rano, około godz. 9:00 płońscy policjanci zostali skierowani do miejscowości Wola (gm. Czerwińsk nad Wisłą) do rannej, nieprzytomnej kobiety. Służby ratunkowe wezwała osoba przejeżdżająca tą drogą, która zauważyła pokrzywdzoną leżącą w przydrożnym rowie. 65-letnia mieszkanka gm. Czerwińsk nad Wisłą z obrażeniami ciała została przetransportowana pogotowiem lotniczym do szpitala.

Jak ustalili policjanci wykonujący czynności na miejscu zdarzenia kobieta prawdopodobnie poruszała się na rowerze w kierunku Czerwińska. Na łuku drogi została potrącona przez kierującego pojazdem nieznanej marki, który odjechał z miejsca zdarzenia.  Policjanci wyjaśniają teraz szczegółowo przyczyny i okoliczności tego wypadku.

Apelujemy do wszystkich osób posiadających informacje w sprawie  tego zdarzenia, o zgłoszenie się do Komendy Powiatowej Policji w Płońsku lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 47 703 35 00. 

Aktualizacja

Z przykrością informujemy, że 65-letnia mieszkanka gm. Czerwińsk nad Wisłą, która wczoraj rano została znaleziona nieprzytomna w miejscowości Wola (gm. Czerwińsk nad Wisłą) zmarła w szpitalu. 
 
Ponawiamy apel do wszystkich osób posiadających informacje w sprawie tego wypadku, o zgłoszenie się do Komendy Powiatowej Policji w Płońsku lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 47 703 35 00.

źródło: KPP Płońsk

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x