Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Bal podsumowujący projekt ” W pogoni za dinozaurem” w Zespole Placówek Oświatowych w Szreńsku


Przedszkolaki ze Szreńska  aktywnie brały udział w projekcie edukacyjnym „W pogoni za dinozaurem”. Projekt ten był realizowany od października 2021 r. do lutego 2022r.


W każdym miesiącu trzeba było wykonać poszczególne zadania między innymi stworzyć kącik dinozaura, biblioteczkę oraz poznać jak najwięcej informacji  o tych stworzeniach. 

W ramach projektu  18 marca 2022r. odbył się bal podsumowujący program, na którym odbył się konkurs wiedzy, wykopaliska, wspólne tańce i zabawy oraz oglądanie dinozaurów. Każde dziecko dostało nagrodę za udział w projekcie. Program nie mógłby się odbyć gdyby nie pomoc ludzi o dobrych sercach, którym za okazane wsparcie serdecznie dziękujemy. Koordynatorem projektu była Pani Paulina Kruszewska – nauczyciel wychowania przedszkolnego.

źródło i fot. ZPO Szreńsk

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x