Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Piątek pod znakiem pożarów


Wczorajszy dzień zapisał się wyjątkową liczbą pożarów. Prawie wszystkie związane były ze zdarzeniami dotyczącymi pojawienia się ognia wśród suchych traw. Policja ustala czy były to podpalenia.


Takie pożary suchych traw miały miejsce w Dalni, Mdzewku, Woli Kanigowskiej (wszystkie gm. Strzegowo) Szydłowie, i Rudzie (gm. Dzierzgowo). Wszystkie to pożary obejmowały powierzchnie 20-30 arów, ale przy ostatnim zdarzeniu w Rudzie pożar rozprzestrzenił się obejmują powierzchnię ok. 3 hektarów, a strażacy gasili go ponad 3 godziny.

W akcjach gaśniczych na swoim terenie brały udział OSP Strzegowo, OSP Dąbrowa, OSP Unierzyż, OSP Szydłowo, OSP Dzierzgowo i OSP Rzęgnowo oraz JRG Mława.

red.

fot. OSP Strzegowo

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x