Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Kurs języka polskiego dla Ukraińców. Rekrutacja wolontariuszy i słuchaczy


Ratusz planuje wkrótce rozpoczęcie kursu języka polskiego dla Ukraińców. Teraz rozpoczyna rekrutację osób, które chciałyby w nim uczestniczyć jako słuchacze oraz nauczycieli-wolontariuszy zainteresowanych poprowadzeniem zajęć.


Prosimy, aby osoby, które chcą uczestniczyć w kursie, zapisywały się na liście dostępnej w Centrum Obsługi Uchodźców Wojennych przy ul. Lelewela 7 w Mławie. Lista jest dostępna w recepcji.

Nauczycieli, którzy chcieliby poprowadzić lekcje języka polskiego dla Ukraińców, prosimy o kontakt telefoniczny z Wydziałem Komunikacji Społecznej i Medialnej Urzędu Miasta Mława pod numerem 23 654 33 82 wew. 104.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mławiak
Mławiak
8 miesięcy temu

Już raz taki kurs miasto zorganizowało ale się nie odbył bo ukraińcy chetni nie byli. Po co kogoś na siłę integrować jak ktoś tego nie chce? Dajcie im darmowe mieszkania, kasę i święty spokój. Nie warto się angażować.

Anonimowo
Anonimowo
8 miesięcy temu
Reply to  Mławiak

Człowieku, uchodźcy wojenni, a imigranci zarobkowi to zupełnie inna kwestia.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x