Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

KPP w Mławie ma nowego zastępcę komendanta


kom. Robert Górczyński /pierwszy z lewej/. Fot. KPP Płońsk


Z dniem 7 lutego kom. Robertowi Górczyńskiemu decyzją Komendanta Wojewódzkiego zostały powierzone obowiązki I zastępcy komendanta Policji w Mławie. Zastąpił na tym stanowisku młodszego inspektora Krzysztofa Hincmana, który przeszedł na emeryturę.

Nowy rozkaz personalny kom. Robert Górczyński odebrał podczas odprawy w Komendzie Powiatowej Policji w Płońsku, gdzie dotychczas pełnił funkcję Naczelnika Wydziału Prewencji.

Kom. Robert Górczyński – 47 lat pochodzi z Płońska. W Policji służy od 1996 roku, od kwietnia 2018 roku pełnił służbę na stanowisku Naczelnika Wydziału Prewencji KPP w Płońsku.

żródło i fot. KPP Płońsk

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Macrob
Macrob
1 rok temu

A ten emeryt ile miał lat?

AnonimSki
AnonimSki
1 rok temu

Wreszcie jakaś zmiana.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x