Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mława. Przekroczył prędkość. Do tego był nietrzeźwy


fot.ilustracyjne


Pomimo nasilonych kontroli oraz częstych zgłoszeń świadków, wciąż nie brakuje kierowców, którzy wsiadają za kierownicę w stanie nietrzeźwości. Wczoraj wieczorem patrole Policji zatrzymały kolejnych dwóch pijanych kierowców, w tym 19-latka na ul. Kopernika w Mławie. 

Patrol ruchu drogowego, pełniący nadzór na ul. Kopernika w Mławie, zatrzymał kierującego saabem, który przekroczył prędkość po ponad 20 km/h. Jak się okazało, 19-letni mławianin miał w organizmie 1 promil alkoholu. Młody kierowca stracił już prawo jazdy, grozi mu wysoka grzywna oraz kara do 2 lat pozbawienia wolności. Zagrożenie, dotyczące przekraczania prędkości na ul. Kopernika zgłaszali użytkownicy Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. 

Wczoraj, chwilę po godz. 18 w Konopkach, patrol ruchu drogowego zatrzymał nietrzeźwego kierującego skodą.  29- leni mieszkaniec pow. ciechanowskiego miał w organizmie ponad 1,9 promila alkoholu. Jak oświadczył w rozmowie z policjantami, zanim wsiadł za kierownicę, pił wódkę. Zatrzymany kierowca nie ma uprawnień do kierowania a samochód, którym kierował, nie był dopuszczony do ruchu.  Mężczyźnie grozi wysoka grzywna oraz kara do 2 lat pozbawienia wolności.

W obu sprawach postępowania prowadzi mławska komenda Policji. Policjanci apelują o reakcję i przekazywanie informacji o nietrzeźwych za kierownicą, wystarczy zadzwonić pod bezpłatny numer alarmowy 112. 

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x