Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Mława. Przekroczył prędkość. Do tego był nietrzeźwy


fot.ilustracyjne


Pomimo nasilonych kontroli oraz częstych zgłoszeń świadków, wciąż nie brakuje kierowców, którzy wsiadają za kierownicę w stanie nietrzeźwości. Wczoraj wieczorem patrole Policji zatrzymały kolejnych dwóch pijanych kierowców, w tym 19-latka na ul. Kopernika w Mławie. 

Patrol ruchu drogowego, pełniący nadzór na ul. Kopernika w Mławie, zatrzymał kierującego saabem, który przekroczył prędkość po ponad 20 km/h. Jak się okazało, 19-letni mławianin miał w organizmie 1 promil alkoholu. Młody kierowca stracił już prawo jazdy, grozi mu wysoka grzywna oraz kara do 2 lat pozbawienia wolności. Zagrożenie, dotyczące przekraczania prędkości na ul. Kopernika zgłaszali użytkownicy Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. 

Wczoraj, chwilę po godz. 18 w Konopkach, patrol ruchu drogowego zatrzymał nietrzeźwego kierującego skodą.  29- leni mieszkaniec pow. ciechanowskiego miał w organizmie ponad 1,9 promila alkoholu. Jak oświadczył w rozmowie z policjantami, zanim wsiadł za kierownicę, pił wódkę. Zatrzymany kierowca nie ma uprawnień do kierowania a samochód, którym kierował, nie był dopuszczony do ruchu.  Mężczyźnie grozi wysoka grzywna oraz kara do 2 lat pozbawienia wolności.

W obu sprawach postępowania prowadzi mławska komenda Policji. Policjanci apelują o reakcję i przekazywanie informacji o nietrzeźwych za kierownicą, wystarczy zadzwonić pod bezpłatny numer alarmowy 112. 

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x