Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Przed ratuszem specjalna skrzynka na listy do Mikołaja


Dokładnie w Mikołajki – 6 grudnia – pod choinką zostanie ustawiona skrzynka, do której najmłodsi mieszkańcy Mławy będą mogli wrzucać listy do Mikołaja.


W takich listach dzieci zwykle piszą o tym, czy były grzeczne i co chciałyby otrzymać w gwiazdkowym prezencie. Ratusz prosi rodziców, aby dopilnowali, żeby na wrzuconych do skrzynki kopertach był podany adres nadawcy. Rodzice mogą być w kontakcie z Kancelarią Urzędu Miasta Mława, w sprawie korespondencji.

Przypominamy, że 6 grudnia o 17:00 przy choince (obok ratusza) odbędą się Mikołajki Miejskie. Zaświecimy wówczas lampki na świerku i włączymy wszystkie świąteczne iluminacje w mieście. Tego dnia także: spotkanie z Mikołajem, śpiewy i tańce oraz wręczenie nagród laureatom konkursu „Świąteczna kartka od Burmistrza”.

Dzieci, którym nie uda się wrzucić listu do skrzynki 6 grudnia, uprzejmie informujemy, że od 7 do 23 grudnia – w dni robocze – skrzynka będzie wystawiona przed ratuszem w godzinach od 8:00 do 16:00.

źródło i fot. UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mały Jasio z Mławy
Mały Jasio z Mławy
8 miesięcy temu

„Mikołaju drogi, spraw, by Kowalewski, ze swoją ekipą poszli już sobie gdzieś tam, żeby ich nie było widać i słychać, może do Ciechanowa, może by się czegoś nauczyli. Spraw by miasto nie kroiło nas na każdym kroku, by podatki były uczciwe i proporcjonalne. Spraw też, by MDK i jego środowisko też sobie gdzieś poszło, żeby ich nie było widać, bo ewidentnie towarzystwo się zasiedziało i nic kompletnie tu się nie dzieję oprócz akcji dla siwych włosów ni i jakieś jedne rockowania… Mikołaju spraw proszę… spraw…. proszę i dziękuję z góry.”

Pan Podwyżka (czyt. Burmistrz)
Pan Podwyżka (czyt. Burmistrz)
8 miesięcy temu

Wesołych Świąt

Artur
Artur
8 miesięcy temu

Ja już napisałem.
Święty Mikołaju proszę Cię o obniżenie podatków, obniżenie kosztów za wywóz śmieci i wodę. Bunio niech w końcu zrezygnuje z kadencji, bo gdzie nie spojrze przez okno tam wokół mnie bloki.

Salo
Salo
8 miesięcy temu
Reply to  Artur

Wyprowadź się na wieś. Będziesz widział pole. Widocznie jesteś człowiek, który zatrzymał się w miejscu. Czas się rozwijać

Pop
Pop
8 miesięcy temu
Reply to  Artur

Jacy to bezradni, że każą rezygnować

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x