Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Nietypowa interwencja straży w jednym z gospodarstw


Jak się okazuje pomoc strażaków może być potrzebna w najróżniejszych sytuacjach, zdarzających się w życiu. Takim przykładem może być strażacka akcja  w Żmijewie Gajach w minioną niedzielę. Tam druhowie z OSP Konopki i OSP Stupsk ratowali krowę, która wcisnęła nogę w metalowe elementy poidła i nie mogła się uwolnić ani sama ani z pomocą gospodarzy. Dopiero strażacy z pomocą hydraulicznych nożyc przecięli metalowy uchwyt i uwolnili zestresowaną „krasulę”. Cała akcja trwał 40 minut.  


ksp Mława
Reklama

red. 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x