Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Najstarszy mławianin skończył 103 lata


Rówieśnik niepodległej Polski – mławianin Teodor Piegłowski – 8 listopada 2021 r. obchodził 103. rocznicę urodzin. Z tej okazji burmistrz Sławomir Kowalewski złożył mu życzenia i przekazał upominek.


ksp Mława
Reklama

„Dziś świętuje Pan 103. rocznicę swoich urodzin, co z pewnością jest powodem do dumy i zadowolenia. Jest mi niezmiernie miło, że mogę w tym wyjątkowym dniu złożyć Panu najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, szczęścia, pogody ducha i optymizmu na przyszłość. Mam nadzieję, że zarówno ten dzień, jak też każdy kolejny, będą dla Pana źródłem radości i satysfakcji” – napisał w liście do solenizanta Sławomir Kowalewski.

Z okazji rocznicy urodzin burmistrz przekazał Panu Teodorowi wydany w tym roku album „140 lat mławskiej straży pożarnej”, dokumentujący czternaście dekad służby pożarniczej w naszym mieście.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x