Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Możesz zaadoptować kociaki… a nawet brązowego królika


W lecznicy M-WET przy ul. Rynkowej 18, z którą miasto ma podpisaną umowę na usługi weterynaryjne, przybywa obecnie pięć kociąt oraz królik. Wszystkie zwierzęta czekają na przygarnięcie.


ksp Mława
Reklama

Kocięta mają około dwóch miesięcy, w gromadce znajdują się kotki i kocurki. Natomiast  królik jest samiczką w wieku około roku. Nieco większy od miniaturki wykazuje cechy oswojenia – jest bardzo kontaktowy, grzeczny. Wydaje się, że przebywał z człowiekiem. Wszystkie zwierzęta czekają na odpowiedzialnych ludzi, którzy zechcieliby stworzyć im domy. Są wdzięczne i miłe. W sprawie zaopiekowania się nimi prosimy o kontakt z lecznicą (tel.  23 655 03 80)

źródło i fot. UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x