Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wieczfnia Kościelna. Nissan wpadł do rowu [FOTO]


Piękna pogoda i sucha jezdnia wcale nie gwarantują bezpiecznej jazdy. Takim przykładem jest wyglądające bardzo groźnie zdarzenie, do którego doszło dziś rano, niedaleko Wieczfni Kościelnej.


Osobowy Nissan, którym podróżowały dwie kobiety w pewnym momencie wypadł z drogi i wpadł do rowu. Podróżującym pomocy udzielili strażacy z OSP Wieczfnia Kościelna i JRG Mława.  Obecnie pasażerki są pod opieką zespołu ratownictwa medycznego, na razie nie wiadomo czy konieczna będzie hospitalizacja.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x