Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Kopniaki i okładanie pięściami. Bójka dziewcząt w mławskim parku [Uwaga!Drastyczne sceny!]


Do naszej redakcji trafił filmik przedstawiający brutalną bójkę pomiędzy dziewczętami, – zapewne uczennicami – w biały dzień, do której doszło  w mławskim parku. Tego wybuchu agresji nie powstrzymał nikt z koleżeńskiego grona.


Jan Maria Jackowski
Reklama

Być może to kolejny dowód na łamanie stereotypów. Najczęściej bowiem przemoc fizyczną uzewnętrzniali nie panujący nad emocjami przedstawiciele świata męskiego. Teraz coraz częściej słyszymy a nawet widzimy przypadki agresji fizycznej wśród dziewcząt. Optymizmem nie napawa również postawa koleżeńskiego grona nastolatek. Zamiast skutecznie interweniować i rozdzielić  zwaśnione przeciwniczki, zachowali się jak widzowie walk w klatkach. No i oczywiście nie zapomnieli o filmowaniu bójki komórkami.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
11 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Wert
Wert
1 rok temu

Żal dupe ściska widać w patologii chowane

Rasiak
Rasiak
1 rok temu

Patologia

Anonim
Anonim
1 rok temu

ta bójka to z 4 lata temu była… najpierw się doinformujcie zanim coś wstawicie

Niedzielny
Niedzielny
1 rok temu
Reply to  Anonim

haha to prawie jak z rozmowami u SOWY

Maruo
Maruo
1 rok temu

Świat stacza się w dół gdzie już czeka Pato Mata i MC.

Hhwmb
Hhwmb
1 rok temu

Żałosne. Jest to sprawa sprzed dwóch lat i wszystko jest wyjaśnione. Ktoś wam podaje złe informacje

Ellena
Ellena
1 rok temu
Reply to  Hhwmb

A co tu do wyjaśniania ? Że pato ma się dobrze ?

znm
znm
1 rok temu

To nie są dziewczyny ,to są id….ki, które znają wzór podania do opieki społecznej. Takie wynoszą wzorce z domu. To są całe pokolenia rodzin , które żyją na koszt państwa a rząd ciągle nad nimi ubolewa i dosypuje kasy. Najlepiej ten problem zna opieka społeczna.

mamy-ulice-lawendowa
mamy-ulice-lawendowa
1 rok temu

jedna ze Sybilli przepowiadała, że człowiek DOPIERO SIĘ USPOKOI jak prawdopodobnie pozostanie na świecie w pojedynczej osobie… ale mniemam, iż SARS-COV-2 MA WREŚCIE ZESTAW UMIEJĘTNOŚCI redukcji ludzkości do stanu liczebności jak za cyrankiewicza & gomółki czyli o połowę obecnej… cała europa NAZAD już na czerwono…

Hhbb
Hhbb
1 rok temu

To jest dzisiejsza młodzież. Wszyscy patrzą, baby się tłuką. Rodzice możecie być dumni że swoich pociech. Gdybym miał córkę, całe szczęście jej nie mam to wpier.dol codziennie i kara dożywotniego siedzenia w domu. Uczestnicy tego zgromadzenia powinni za karę sprzątać park, cmentarze, grabić liście zbierać śmieci w parku. Żałosne naprawdę.

Pat
Pat
1 rok temu
Reply to  Hhbb

Czytając to co napisałeś wnioskuję, że jesteś takim samym patolem jak te dziewczyny z filmu…

Last edited 1 rok temu by Pat
11
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x