Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Stupsk. Spłonęło kurierskie auto


Wczoraj nad ranem   na drodze wojewódzkiej 615 koło  Stupska doszło do pożaru Forda Connect, przewożącego przesyłki kurierskie. Kierowca pojazdu jeszcze przed rozprzestrzenieniem się ognia wyładował przewożoną zawartość z przedziału bagażowego. W zdarzeniu nikt nie został poszkodowany. Działania gaśnicze prowadził zastęp OSP Konopki oraz JRG Mława. Straty oszacowano na 10 tys. zł, a za wstępną przyczynę pożaru uznano zwarcie w instalacji elektrycznej pojazdu.


red.

fot. OSP Konopki

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x