Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nietypowe zgłoszenie do mazowieckiej policji. „Na drodze leży niedźwiedź”


Jedno ze zgłoszeń jakie otrzymał grójecki oficer dyżurny przekazane przez WCPR brzmiało: „Na pasie w kierunku Mszczonowa leży duże zwierzę, według zgłaszającego prawdopodobnie niedźwiedź”…


Zwierzę miało leżeć w nocy na drodze krajowej nr 50 i zagrażać bezpieczeństwu w ruchu drogowym. Na miejsce, do miejscowości Witalówka dyżurny grójeckiej komendy skierował patrol. Policjanci jadący na miejsce, zastanawiali się czy na terenie powiatu grójeckiego kiedykolwiek w ogóle przebywały niedźwiedzie.

Mundurowi na miejscu zastali dużego pluszowego misia leżącego na jezdni. Był lekko ranny, jego futerko w dwóch miejscach było rozerwane. Jednak metka przy uchu świadczy o tym, że misiek jest nowy. Policjanci zaopiekowali się pluszakiem, zabrali do komendy, gdzie policjantka zajmująca się problematyką nieletnich zaszyła rany.

Teraz policjanci szukają jego właściciela bądź właścicielki. Dla ułatwienia załączamy zdjęcie. W przypadku pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 47 7027228 lub 47 7026200.

źródło: policja mazowiecka

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x