Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zalew Ruda. Znów można się kąpać


W przebadanych przez działdowski sanepid kolejnych próbkach wody z zalewu Ruda nie wykryto już groźnych dla ludzkiego zdrowia bakterii.


Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Działdowie stwierdził, że woda jest przydatna do kąpieli.

– Próba wody z tego kąpieliska zostanie ponownie pobrana w dniu 19 lipca – zapowiada dalsze kontrole jakości wody w najbliższym Mławie kąpielisku Grażyna Mówińska – Powiatowy Państwowy Inspektor Sanitarny w Działdowie.

red. 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
1 1 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x