Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Koronawirus w powiecie mławskim. Dane z 1 czerwca


Według danych Ministerstwa Zdrowia w naszym powiecie według stanu na 1 czerwca br. godz. 10:30 nie odnotowano nowych zakażeń. Brak jest przypadków śmiertelnych z powodu  chorób współistniejących i z powodu Covid-19. W powiecie mławskim nadal 87 osób objętych jest kwarantanną, a w ciągu ostatniej doby wykonano 115 testów – z czego żaden nie jest pozytywny. 


 

W województwie mazowieckim odnotowano 56 nowych zakażeń oraz 5 przypadków śmiertelnych z powodu chorób współistniejących z Covid-19 i 2 z powodu Covid-19. W kraju liczba zakażeń wyniosła 588. Z powodu chorób współistniejących z Covid-19 zmarło 76 osób, z powodu COVID-19 – 35.

Link do pełnych danych TUTAJ

red.

źródło: MZ

 

 

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
5 1 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Dziureck i rigga
Dziureck i rigga
2 lata temu

Dziureck i Rigga poszukiwani. Ktoś coś? Mogą wiedzieć coś o zagładzie.

Jonson
Jonson
2 lata temu

Foliarze też twierdzili że przez maseczki będzie jeszcze gorzej. Tak że

Mława
Mława
2 lata temu

Nie ma ich zaginęli uraz po szczepionce

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x