Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Kolejne medale za długoletnie pożycie małżeńskie wręczoneTeresa i Zdzisław Majranowie, Krystyna i Stanisław Kowalscy oraz Aniela i Józef Piotrkowscy, to kolejne pary małżeńskie jakie  otrzymały  medale Prezydenta RP za długoletnie pożycie małżeńskie. W imieniu Prezydenta RP odznaczenia wręczył burmistrz Sławomir Kowalewski, a potwierdzające ich przyznanie legitymacje – Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Mławie Marzena Lipińska.

To kolejne po poniedziałkowych spotkania ze złotymi jubilatami w tym tygodniu. Oprócz odznaczeń, jubilaci otrzymali również  kwiaty i pamiątkowe upominki.

Ratusz przypomina, że osoby zamieszkałe na terenie miasta, które przeżyły przynajmniej 50 lat w jednym związku małżeńskim i są zainteresowane otrzymaniem medalu za długoletnie pożycie małżeńskie, mogą się zgłaszać do tutejszego Urzędu Stanu Cywilnego (Pałac Ślubów w parku miejskim).Do sporządzenia wniosku do Prezydenta RP o przyznanie medalu konieczne są dowody osobiste Jubilatów mogą również zgłaszać osoby z rodziny.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Kiss
Kiss
3 lata temu

W Powiecie dostają dofinansowania a w mieście chociaż medale po wręczają dobre… Ale Burmistrz stary już…

Jaga
Jaga
3 lata temu
Reply to  Kiss

Czas nie stoi w miejscu dla nikogo. Nie ma znaczenia czyś bogaty, czy też biedny. Przynajmniej naturalnie się starzeje, a nie jak celebryci, którzy stają się sztuczni i nienaturalni.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x