Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Trzcianka. Bus z przyczepką w rowie [FOTO]


Do zdarzenia doszło na trasie Mława-Ciechanów w okolicy miejscowości Trzcianka. Jadący z przyczepką załadowaną materiałami budowlanymi bus w pewnym momencie zjechał z drogi uderzając w ochronną barierę, a przyczepa wywróciła się do góry kołami. Jadący pojazdem nie odnieśli poważniejszych obrażeń, pomocy medycznej udzielił im zespół ratownictwa medycznego.  Na miejscu jest policja oraz strażacy, którzy zabezpieczają to miejsce.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
5 1 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x