Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Koronawirus w powiecie mławskim. Dane z 20 marca


Według danych Ministerstwa Zdrowia w naszym powiecie według stanu na 20 marca br. godz. 10:30 mamy wykazane w ostatniej dobie 5 nowych zakażeń i 2 przypadki śmiertelne z powodu chorób współistniejących z Covid-19. 812 osób objętych jest kwarantanną, w ciągu ostatniej doby wykonano 54 testy, z czego 6 jest pozytywnych. 


W województwie mazowieckim odnotowano 4166 przypadki zakażeń, 26 przypadków śmiertelnych z powodu chorób współistniejących i 14 z powodu Covid-19. W kraju liczba zakażeń wyniosła 26405, z powodu chorób współistniejących zmarło 261 osób, z powodu COVID-19 – 88.

Link do pełnych danych TUTAJ

red.

źródło: MZ

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
4 1 vote
Oceń artykuł
guest
21 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Komo rnik
Komo rnik
6 miesięcy temu

Czarni nie zamkną bo to jest kasa widać że my ich nie obchodzimy.

Zorro
Zorro
6 miesięcy temu

Pozamykac kościoły dworzec PKP i toalety bo to wylegarnia kowida

Kowid
Kowid
6 miesięcy temu
Reply to  Zorro

Natychmiast i jeszcze kasy biletowe bo jest biletomat.

Pieniędz
Pieniędz
6 miesięcy temu
Reply to  Zorro

A złotówki z toalet ? Ktoś to ogarnia .

parafianin
parafianin
6 miesięcy temu

Gdzie jest sanepid w ubiegłą niedziele ksiądz chory na covid w stupsku i w konopkach rozdawał komunie .

Yureck
Yureck
6 miesięcy temu

Dziś widziałem akcję miejscowej Policji. Uuuuj. Duuuuży mandat za brak masek. I kto to kto to? Nasi! Polacy. Biaaaaałooo czerwooonii.

Mława
Mława
6 miesięcy temu
Reply to  Yureck

Uuuu wow mokre gacie już masz dzieciaczku co?

Yureck
Yureck
6 miesięcy temu
Reply to  Yureck

Wolak potrafi! A tobie można już zacząć dziękować, Patryjoto: klęska na Mazowszu. Pacjenci z nowotworami muszą ustąpić miejsca chorym na Covid. Masz „bekę”, nie?! Jak ci mamusia lub tatuś będą na zawał schodzili, czego nawet takiemu baranowi nie życzę, i na SOR ich trzeba będzie zawieźć, to ci deklu powiedzą: „SOR? Sorry, nie przyjmujemy. Pani zejdzie w karetce”. Też będziesz japę jak u taja cieszył? Wszystko jest dobrze, dopóki jest dobrze. Bohater narodowy się znalazł. Szkoda, Czubie, że nie występujesz pod prawdziwym imieniem i nazwiskiem. Ojczyzna powinna znać swoich bohaterów.

Giuseppe
Giuseppe
6 miesięcy temu

Gdyby proboszczowie z własnych pieniędzy odpowiadali za nadmiar wiernych i ich nieodpowiedzialne zachowania wewnątrz świątyń, to sytuacja przynajmniej w tym zakresie uległaby znaczącej poprawie. Nie spotkałem się z sytuacją, aby celebrans zwrócił uwagę wiernym, że nie stosują się do obostrzeń. Zaś zamykanie wszystkiego, co się da jest rozpaczliwą reakcją na brak społecznej dyscypliny. Polak musi protestować…

Mława
Mława
6 miesięcy temu
Reply to  Giuseppe

Ręce opadają jaki masz pusty łeb… Żal tego czytać tych wypocin

pinokio
pinokio
6 miesięcy temu

Całkiem obiektywnie: w kościołach nikt nie przestrzega zakazów. Po prostu gęsto. Miliony ludzi bankrutuje z powodu lockdownu, zupełnie bez sensu, bo to po prostu nic nie da póki kościoły będą otwarte. Coraz częściej mam wrażenie że pisiorom zależy aby zniszczyć średnią klasę, upodlić i uzależnić ludzi od nowobogackich obsrajtków i od kościoła.

Last edited 6 miesięcy temu by pinokio
Łoś
Łoś
6 miesięcy temu
Reply to  pinokio

Jest jeszcze inna kwestia. Epidemia to czas żniw dla kościoła.. Na pogrzebach można niezle zarobić… A sam Judasz wyznaczył cel.. srebrniki.

Czytelnik
Czytelnik
6 miesięcy temu
Reply to  pinokio

Człowieku gdzie widziałeś „gęsto” w kościele? Jesteś pewny, że w kościele?

Anonim
Anonim
6 miesięcy temu
Reply to  Czytelnik

Podczas niektórych uroczystości jest niestety nadmiar wiernych, na pewno nie zachowywane są odległości, Ostatnio na tym portalu były zdjęcia z pogrzebu wójta, możesz je sobie obejrzeć.

Giuseppe
Giuseppe
6 miesięcy temu
Reply to  Czytelnik

Jest gęsto. Może nie tak bardzo, jak dawniej, ale ludzi sporo.

Jakub
Jakub
6 miesięcy temu

Wszystko pozamykali co się dało, zniszczyli drobnych usługodawców, zniszczyli restauracje, siłownie itp. itd, ale kościoły w dalszym ciągu są chronione.
To jest po prostu absurd!!!
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,173952,26902036,wielkanoc-kosciol-wylegarnia-nowych-zakazen.html#s=BoxMMt2

Bez komentarza., bo taka jest prawda.

Anonim
Anonim
6 miesięcy temu
Reply to  Jakub

Jeden jedyny komentarz się nasuwa:
***** ***

Marcin
Marcin
6 miesięcy temu
Reply to  Jakub

Nie wolno dotykać Rydzyka! Rydzyk to drugi Kaczor, nie ma prawa nikt go dotknąć ani jego wiernych. Zamykamy wszystko, oprócz kościołów. Kościół a bardziej Tedek darmozjadek się bogaci. Niestety taki kraj. Bankier głową rządu, Ekonomista Minister zdrowia. Czego się tu spodziewać.

Czytelniczka
Czytelniczka
6 miesięcy temu
Reply to  Marcin

Covid jednak największe spustoszenie sieje w mózgu. Co ma jedno do drugiego – brak elementarnej logiki.

Rodzic
Rodzic
6 miesięcy temu
Reply to  Jakub

Jak się tak boisz to nie chodż do kościoła i odczep się

Jakub
Jakub
6 miesięcy temu
Reply to  Rodzic

Nie muszę się bać, ale…
jeśli zamyka się się hotele, restauracje, kina, teatry, baseny, siłownie i wszystko na co ludzie latami pracowali (często są to nawet interesy rodzinne), i doprowadza się te zakłady do upadłości, to logicznym, i to bardzo logicznym byłoby zamknięcie kościołów.
Naukowcy biją na alarm, ale nasz rząd boi się dotknąć kleru, bo od razu kler by się odwdzięczył. Prawda jest taka, że kler przyczynił się w trakcie kampanii wyborczych do wygrania wyborów przez PIS. Gros wyborców pisowskich to czynni wierni, wielu z nich wspiera działalność ojca rydzyka (nie piszę księdza, bo on zdaje się nigdy nie miał święceń kapłańskich).
Pomyśl tylko ile osób możesz ty zarazić wraz ze swoimi dziećmi chodząc do kościoła w tych czasach. Niby katolik, a nie myśli o swoich braciach i siostrach i ma w d…pie ich zdrowie.
Wszystko zamykamy, to zamykajmy i świątynie.

21
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x