Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Koronawirus w powiecie mławskim. Dane z 11 lutego


Według danych Ministerstwa Zdrowia w naszym powiecie według stanu na 11 lutego br. godz. 10:30 mamy wykazanych w ostatniej dobie 36 nowych zakażeń i dwa przypadki śmiertelne z powodu chorób współistniejących. 832 osoby objęte są kwarantanną, w ciągu ostatniej doby wykonano 118 testów, z czego 38 jest pozytywnych. 


W województwie mazowieckim odnotowano 1087 przypadków zakażeń, 70 przypadków śmiertelnych z powodu chorób współistniejących i 18 zgonów z powodu COVID-19. W kraju liczba zakażeń wyniosła 7008, z powodu chorób współistniejących zmarło 361 osób, z powodu COVID-19 – 95.

 

Link do pełnych danych TUTAJ

red.

źródło: MZ

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
1 1 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Pięćdziesięciolatek
Pięćdziesięciolatek
1 rok temu

36 zakażonych a 38 pozytywnych czyli 2 osoby pozytywne nie są zakażone

optymista
optymista
1 rok temu

mogą być spoza powiatu. Liczy się meldunek

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x